Predmet

Kuchár / kuchárka

Stredná odborná škola J.A.Gagarina, ako organizačná zložka Spojenej školy, Bernolákovo

Miesto výkonu práce
Svätoplukova 38, Bernolákovo
Termín nástupu
16.8.2021
30.7.2021
100%

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
nie
Vzdelanie
Výučný list v obore - vítaný.
Prax v gastre - vítaná.
Odborná spôsobilosť na prácu s potravinami vydaná RÚVZ - nutná.
Ďalšie požiadavky
Hľadáme hlavného kuchára, kuchárky, pomocné kuchárky do školskej kuchyne. Vyžadujeme chuť pracovať, zodpovedný prístup k práci, riadnu dochádzku.
Náplň práce:
- príprava jedál podľa pokynov vedúcej jedálne
- výdaj jedál a nápojov
- odoberanie vzoriek jedla s predpísanou evidenciou
- starostlivosť o hygienu jedálne a priestorov kuchyne

Finančné ohodnotenie podľa platných tabuliek a dohody.
Možnosť zabezpečiť ubytovanie pre zamestnancov za 30 eur/ 1 mesiac.

Stredná odborná škola J.A.Gagarina, ako organizačná zložka Spojenej školy
Svätoplukova 38
90027 Bernolákovo
www.spojsivanka.sk
45993511
Kontaktná osoba
Ing. Slávka Peceková
0948229346