Predmet

Zahraničný lektor

Gymnázium, Nitra

Miesto výkonu práce
Golianova 68, Nitra
Termín nástupu
01.9.2021
30.06.2021
Rozsah úväzku
50%
Počet študentov školy
707

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
znalosť práce s PC, Word, Excel, Power Point
Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. a vyhlášky č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.
Ďalšie požiadavky
Kvalifikačné predpoklady: minimálne VŠ vzdelanie 1. stupňa.
Náplň práce: vyučovanie anglického jazyka v bilingválnych triedach. Požadované doklady: profesijný životopis, doklady o vzdelaní, súhlas so spracovaním osobných údajov.
Funkčný plat stanovený minimálne vo výške 408 € + nadštandardný osobný príplatok.

Adresa školy alebo zariadenia
Gymnázium
Golianova 68
94901 Nitra
www.gymgolnr.sk
0376409612, fax 0376520985
Kontaktná osoba
RNDr. Zuzana Hurtová
0376409612