Sekretárka riaditeľa

Špeciálna základná škola, Sobrance

Miesto výkonu práce
Tyršova 1, Sobrance
Termín nástupu
19.4.2021
15.04.2021
Rozsah úväzku
80%
Počet študentov školy
113

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
práca s PC (Office, Internet) na pokročilej úrovni
Vzdelanie
minimálne úplné stredoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky
Náplň práce:
- administratívne práce, evidencia pokladne
Platové podmienky:
- platová trieda 5. podľa základnej stupnice plat. taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v závislosti od rokov praxe

Ďalšie požadované schopnosti: zodpovednosť, presnosť, komunikatívnosť, tímová práca.
V prípade záujmu prosím posielajte svoje profesijné životopisy a žiadosti o prijatie do prac. pomeru na e-mailovú adresu:
[email protected], alebo na adresu školy:
Špeciálna základná škola, Tyršova 1, 073 01 Sobrance
Kontaktná osoba: PaedDr. Ján Skyba, poverený riaditeľ školy
Vybraní uchádzači budú neskôr informovaní o plánovanom výberovom pohovore.

Adresa školy alebo zariadenia
Špeciálna základná škola
Tyršova 1
07301 Sobrance
www.szssobrance.sk
0566522289
Kontaktná osoba
PaedDr. Ján Skyba
0566522289