Filtre

Účtovník/čka

Stredná odborná škola, Senica

Miesto výkonu práce
V. P. Tótha 31, Senica
Termín nástupu
1.9.2021
20.8.2021
Počet študentov školy
597

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
Word, Excel, Internet
Vzdelanie: stredoškolské vzdelanie ekonomické ukončené maturitou, VŠ I. alebo II. stupňa ekonomického zamerania
Úväzok: 100%
Ďalšie požiadavky
Náplň práce:
- komplexné spracovanie podvojného účtovníctva: účtovanie pokladne, banky, interných dokladov, odberateľských a dodávateľských faktúr
- spracovanie inventarizácie a evidencia dlhodobého majetku
- spracovanie konsolidácie
- spracovanie mesačných a ročných uzávierkových prác...

Platové podmienky:
- platová trieda 5. od sumy 692,00 eur do sumy 830,50 eur podľa základnej stupnice plat. taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v závislosti od rokov praxe

Ďalšie požadované schopnosti: zodpovednosť, presnosť, komunikatívnosť, tímová práca.
V prípade záujmu prosím posielajte svoje profesijné životopisy a žiadosti o prijatie do prac.pomeru na e-mailovú adresu:
[email protected], alebo na adresu školy:
Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách, V. Paulínyho Tótha 31/5, 905 01 Senica
Kontaktná osoba: Katarína Valentová, 034/6983441
Vybraní uchádzači budú neskôr informovaní o plánovanom výberovom pohovore.

Adresa školy alebo zariadenia
Stredná odborná škola
V. P. Tótha 31
90501 Senica
www.sossenica.sk
0346512713, 0346513790, 0346983440
Kontaktná osoba
Katarína Valentová
034/6983441