Filtre

Ľutujeme, pracovná ponuka bola obsadená.

Zobraziť podobné ponuky

Mzdový účtovník

Základná škola, Bratislava-Staré Mesto

Miesto výkonu práce
Hlboká cesta 4, Bratislava-Staré Mesto
Termín nástupu
1.5.2020
17.4.2020
Rozsah úväzku
50%
Počet študentov školy
328

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
Word, Internet
Vzdelanie
min. ukončené úplné stredné odborné vzdelanie s maturitou
v ekonomickom odbore
Ďalšie požiadavky
Platové podmienky sú podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Náplň práce na danej pozícii a očakávania:
- účtovanie rôznych typov položiek,
- komunikácia so sociálnou poisťovňou a zdravotnými poisťovňami,
- zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek,
- komplexné zabezpečovanie prác na úseku rozpočtovania a financovania
- vykonávanie mzdovej agendy
- znalosť zákonov súvisiacich s prácou mzdového účtovníka vo verejnej správe, znalosť školskej legislatívy
- práca v mzdovom programe Vema
- prax v oblasti práce s PaM min. 2 roky /výhodou/
- posudzovanie kvalifikačných predpokladov zamestnancov
- skúsenosť s personálnou prácou v školstve
Požadované doklady:
- Žiadosť o prijatie do zamestnania
- Profesijný životopis
- Súhlas so spracovávaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
- Kópia dokladu o nadobudnutom vzdelaní