Filtre

Ľutujeme, pracovná ponuka bola obsadená.

Zobraziť podobné ponuky

Účtovník/čka

SOŠ technická, Bratislava-Petržalka

Miesto výkonu práce
Vranovská 4, Bratislava-Petržalka
Termín nástupu
17.2.2020
10.2.2020
Počet študentov školy
65

Požiadavky na uchádzača

práca v ISPINe výhodou, MS Office - pokročilý (hlavne Excel, Word), internet
Vzdelanie
minim. stredoškolské s maturitou, ekonomického zamerania
Podstatná je precíznosť, dôslednosť, kritické myslenie, schopnosť pracovať v tíme
Ďalšie požiadavky
Práca na plný uväzok 37,5 hod, týždeň dovolenky nad rámec zákonníka práce, práca v novom kolektíve
Náplň práce:
- zaúčtovanie došlých faktúr
- zaúčtovanie vystavených faktúr
- vypracovanie tabuľky príjmov, tabuľky nedočerpanej dotácie, tabuľky zúčtovacích vzťahov
- tlač účtovných zostáv
- zaúčtovanie miezd
- zaúčtovanie bankových výpisov
- vystavenie a tlač krycích listov, platobných poukazov
- zaúčtovanie interných dokladov
- úpravy rozpočtu, čerpanie rozpočtu
- generovanie a tlač výkazov - VZaS, Súvaha, Výkazy FIN 1 - 6
- konsolidácia
- spracovanie poznámok k individuálnej účtovnej závierke
- kniha došlých a vystavených faktúr
- kontrola spracovania účtovníctva v jednotlivých kontrolných okruhoch
a ďalšie podľa usmernenia vedúceho pracovníka