FiltreHľadáte si prácu v školstve?


Jednoduchý návod pre uchádzačov ako používať edujobs.skChceli by ste pracovať v školstve? Máme pre vás najširšiu ponuku pedagogických a nepedagogických pracovných miest z celého Slovenska.
Vytvorili sme pre vás jednoduchý a prehľadný nástroj, aby ste sa k dostupným pracovným miestam dostali čo najrýchlejšie. Ponúkame pokročilé možnosti vyhľadávania, automatizované posielanie pracovných ponúk a ďalšie pokročilé funkcie.1. Vyhľadávanie podľa pozície alebo regiónu.Priamo z úvodnej stránky môžete vyberať pracovné pozície alebo región, v ktorom chcete pracovať. Buď si vyberiete z ponuky krajov, pri ktorých vidíte aj celkový počet ponúk, alebo môžete prostredníctvom poľa "Napíšte lokalitu" zadať názov okresu, v ktorom prácu hľadáte.


 

Nižšie je vám k dispozícii aj zoznam škôl, ktoré aktuálne pracovné miesta ponúkajú. Snažíme sa, aby na portáli edujobs.sk boli vždy len aktuálne voľné pracovné miesta.2. Rozšírené hľadaniePre hľadanie práce presne podľa vašich predstáv využite rozšírené vyhľadávanie.
 
Vybrať môžete buď podľa pracovnej pozície, alebo miesta výkonu práce v kraji či okrese, prípadne podľa vašej aprobácie alebo rozsahu úväzku.
 
Ak ste počuli vo vašom okolí o nejakej výnimočnej škole, v ktorej by ste chceli pracovať, môžete skúsiť vyhľadať pracovné ponuky aj priamo od nej.
 
TIP: Polia môžete aj kombinovať, čím presnejšie zadáte kritériá, tým presnejšie vám prácu pomôžeme nájsť.3. Nepremeškajte žiadnu ponuku, nastavte si automatického agenta.


Moderný nástroj, akým edujobs.sk určite je, vám pošle všetky novopridané pracovné ponuky priamo na váš e-mail. Stačí len pri ponukách, ktoré spĺňajú vaše kritéria, kliknúť na odkaz, vytvoriť agenta a zadať vašu e-mailovú adresu. Prácu tak nebudete musieť hľadať, práca si nájde vás.
 
TIP: Môžete si nastaviť aj viac agentov, napríklad pre región alebo pre konkrétnu aprobáciu.Ste pripravený nájsť si prácu? Tak si vybertu podľa vašich predstáv!


Všetky pracovné ponuky