Hľadáte si prácu v školstve?

1. Vyhľadávanie podľa pozície alebo regiónu.

Priamo z úvodnej stránky môžete vyberať pracovné pozície alebo región, v ktorom chcete pracovať. Buď si vyberiete z ponuky krajov, pri ktorých vidíte aj celkový počet ponúk, alebo môžete prostredníctvom poľa "Napíšte lokalitu" zadať názov okresu, v ktorom prácu hľadáte.

Nižšie je vám k dispozícii aj zoznam škôl, ktoré aktuálne pracovné miesta ponúkajú. Snažíme sa, aby na portáli edujobs.sk boli vždy len aktuálne voľné pracovné miesta.

Vyhladavanie screenshot 1

2. Rozšírené hľadanie.

Pre hľadanie práce presne podľa vašich predstáv využite rozšírené vyhľadávanie.

Vybrať môžete buď podľa pracovnej pozície, alebo miesta výkonu práce v kraji či okrese, prípadne podľa vašej aprobácie alebo rozsahu úväzku.

Ak ste počuli vo vašom okolí o nejakej výnimočnej škole, v ktorej by ste chceli pracovať, môžete skúsiť vyhľadať pracovné ponuky aj priamo od nej.

TIP: Polia môžete aj kombinovať, čím presnejšie zadáte kritériá, tým presnejšie vám prácu pomôžeme nájsť.

Vyhladavanie screenshot 2

3. Nepremeškajte žiadnu ponuku, nastavte si automatického agenta.

Moderný nástroj, akým Edujobs.sk určite je, vám pošle všetky novopridané pracovné ponuky priamo na váš e-mail. Stačí len pri ponukách, ktoré spĺňajú vaše kritéria, kliknúť na odkaz, vytvoriť agenta a zadať vašu e-mailovú adresu. Prácu tak nebudete musieť hľadať, práca si nájde vás.

TIP: Môžete si nastaviť aj viac agentov, napríklad pre región alebo pre konkrétnu aprobáciu.

Vyhladavanie screenshot 3

Ste pripravený nájsť si prácu? Tak si vybertu podľa vašich predstáv!