Upratovačka

Gymnázium, Žilina

Miesto výkonu práce
Veľká okružná 22, Žilina
Termín nástupu
21.3.2024
27.3.2024
Počet študentov školy
474
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
internet
Vzdelanie
ukončené základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky
V prípade záujmu o pracovnú pozíciu svoju žiadosť do zamestnania, životopis a písomný súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov pre potreby výberového konania podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, zasielajte na adresu: Gymnázium, Veľká okružná 22, 010 01 Žilina alebo na e-mail: [email protected]
Požiadavky na zamestnanca: bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť, svedomitý a iniciatívny prístup k práci.
Náplň práce:
- upratovanie a umývanie podláh: kabinety, triedy, chodby, toalety,
- vysypávanie košov a doplnenie výmenných vreciek a iné činnosti spojené s upratovaním podľa pokynov nadriadeného.
Pracovný čas:
- 5 dňový pracovný týždeň (37,5hod./týždeň - pondelok až piatok),
- voliteľný pracovný čas: 9:30 hod – 20:00 hod., tak aby bol dodržaný pracovný čas 7,50 hodiny denne (v pracovnom čase nie je započítaná prestávka na odpočinok a jedenie v trvaní 30 minút) v čase prázdnin podľa dohody s priamym nadriadeným.
Vybratí uchádzači/čky budú pozvaní na osobný pohovor telefonicky, prípadne elektronicky. Kópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní priniesť na pracovný pohovor.

Adresa školy alebo zariadenia
Gymnázium
Veľká okružná 22
01001 Žilina
+421 415620288,+421 915 968 386
Kontaktná osoba
Mgr. Adriana Randíková
+421 415620288