Informátor / informátorka

Gymnázium Jána Hollého, Trnava

Miesto výkonu práce
Na hlinách 7279/30, Trnava
Termín nástupu
25.3.2024
22.3.2024
Počet študentov školy
572
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie
stredné vzdelanie
Ďalšie požiadavky
Pracovný pomer na dobu určitú na zastupovanie počas PN. Jedná sa o dvojzmennú prevádzku. Práca vhodná aj pre dôchodcov.
Pracovná náplň:
- zabezpečenie a vedenie chodu vrátnice, kontrola vstupov do budovy a výstupov z budovy, vydávanie kľúčov, kontrola kamerového systému, kopírovanie..., bližšie informácie pri osobnom pohovore.
Požadované schopnosti:
- spoľahlivosť, fyzická zdatnosť, komunikatívnosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie
Žiadosti, prosíme, zasielať na mailovú adresu: [email protected]; tel. kontakt 033/5571415 - Miriam Volná, hospodárka školy.

Adresa školy alebo zariadenia
Gymnázium Jána Hollého
Na hlinách 7279/30
91701 Trnava
www.gymholl.edupage.org
0335571411
Kontaktná osoba
Miriam Volná
033 5571415