Školník

Základná škola s materskou školou, Lipovce

Miesto výkonu práce
Lipovce 125, Lipovce
Termín nástupu
8.4.2024
18.3.2024
Počet študentov školy
127
Platové podmienky
v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, Nariadenia vlády SR č. 220/2022 Z. z., ktorým sa ustanovujú katalógy pracovných činností pri výkone práce vo verejnom záujme a o ich zmenách a dopĺňaní v znení neskorších predpisov.

Žiadosti s dokladmi posielajte na adresu školy alebo mailom do 18. 3. 2024.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberové konanie telefonicky.
nie

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie
stredné odborné vzdelanie; úplné stredné odborné vzdelanie
Ďalšie požiadavky
Pracovné miesto je na zastupovanie počas dlhodobej PN
Požadované doklady:
- žiadosť o prijatie do zamestnanie (mailom, poštou),
- životopis a motivačný list,
- súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby prijatia do zamestnania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov,
- čestné vyhlásenie o bezúhonnosti, zdravotná spôsobilosť, ovládanie štátneho jazyka.
Náplň (druh) práce:
- bežné údržbárske, vodoinštalačné, zámočnícke práce, montážne práce (nábytok, regále), maľovanie, drobné aj väčšie opravy, obsluha plynovej kotolne, kontrola budovy, technická výpomoc a remeselná údržba majetku školy,
- údržba vonkajšieho areálu školy - kosenie, starostlivosť o zeleň a pod.,
- ďalšie podľa potrieb a požiadaviek súvisiacich s údržbou budovy školy a areálu.
Ďalšie požiadavky: bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť a fyzická a technická zdatnosť, flexibilnosť, samostatnosť, zodpovedný prístup k práci, ochota, organizačné a komunikačné schopnosti.

Adresa školy alebo zariadenia
Základná škola s materskou školou
Lipovce 125
08236 Lipovce
0517918211,+421917937013
Kontaktná osoba
Mgr. Gabriela Pavelková
+421917937013