Účtovník/čka

Gymnázium Juraja Fándlyho, Šaľa

Miesto výkonu práce
Školská 3, Šaľa
Termín nástupu
1.2.2023
20.1.2023
Počet študentov školy
289
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Ďalšie požiadavky
Náplň práce:
1. Komplexné zabezpečovanie účtovníckej agendy v programe WinIBEU.
2. Tvorba rozpočtu, čerpanie a úpravy rozpočtu.
3. Evidovanie a účtovanie dodávateľských faktúr, vystavovanie objednávok, zverejňovanie na webovom sídle, Štátna pokladnica.
4. Účtovné uzávierky, výkazníctvo, konsolidácia.
5. Odpis majetku.

Adresa školy alebo zariadenia
Gymnázium Juraja Fándlyho
Školská 3
92701 Šaľa
0317703492,031/7703492
Kontaktná osoba
PaedDr. Vladimír Takáč
+421 31 7703492