Učiteľ/ka SŠ

Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách, Senica

Miesto výkonu práce
V. Paulínyho Tótha 31/5, Senica
Aprobácia
Automobilová technika a technológia
Termín nástupu
1.9.2022
25.8.2022
Počet študentov školy
597
Platové podmienky
Platové podmienky:
- platová tarifa 6. od sumy 942,50 € až do platovej tarify 9. 1289,50 € v závislosti od dosiahnutého vzdelania + zvýšenie platovej tarify za odpracované roky podľa tabuliek platových taríf pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov účinných od 01.07.2022.
nie

Požiadavky na uchádzača

pokročilá úroveň práce s MS Word, Excel, Power Point, ASC Agenda, EduPage
Vzdelanie: podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch, v znení neskoršej vyhlášky SVVŠ SR č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov. Požadovaným stupňom vzdelania je najmenej vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa.
Náplň práce: pedagogická činnosť: vyučovanie odborných strojárskych predmetov pre učebný odbor: autoopravár - mechanik

Ďalšie požiadavky
Ďalšie požiadavky:
- bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť,
Požadované doklady: žiadosť o prijatie do pracovného pomeru, profesijný životopis, kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní, písomný súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, čestné vyhlásenie o bezúhonnosti podľa par.15 Zákona č. 138/2019 Z. z.

Adresa školy alebo zariadenia
Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách
V. Paulínyho Tótha 31/5
90501 Senica
0346512713,0346513790,0346983440,034/6983438
Kontaktná osoba
Ing. Danica Rapantová, riaditeľka školy
0905547881