Majster odbornej výchovy

Stredná odborná škola technológií a remesiel, Bratislava-Ružinov

Miesto výkonu práce
Ivanská cesta 21, Bratislava-Ružinov
Termín nástupu
21.8.2023
6.8.2023
Počet študentov školy
445
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

Microsoft Word - základy, Microsoft Excel - základy, Microsoft Outlook - základy
Vzdelanie
SŠ, alebo VŠ 1. stupňa, alebo VŠ 2. stupňa
Zameranie, odbor : informatika, elektrotechnika
Ďalšie požiadavky
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- zabezpečovanie odborného výcviku žiakov študijného odboru mechanik počítačových sietí

Osobnostné predpoklady a zručnosti :
- pedagogické minimum nie je podmienkou prijatia do pracovného pomeru,
- záujem o výchovno-vzdelávaciu prácu,
- aktívny a pozitívny prístup k riešeniu problémov,
- flexibilita a dobré organizačné schopnosti,
- korektné plnenie si pracovných povinností,

Iné výhody
- zodpovedná práca s vysokou mierou sebarealizácie s perspektívou dlhodobej pracovnej príležitosti v zázemí stabilnej spoločnosti,
- 13. a 14. plat vo výške funkčného platu,
- príspevok zamestnávateľa do 3. dôchodkového piliera,
- príspevok na stravovanie

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala a zodpovedá Vašim kvalifikačným a osobnostným predpokladom, zašlite Váš profesijný životopis na email [email protected]
Oslovení budú iba vybraní uchádzači spĺňajúci požadované kritériá.

Adresa školy alebo zariadenia
Stredná odborná škola technológií a remesiel
Ivanská cesta 21
82375 Bratislava-Ružinov
www.sostar.sk
02/43425086
Kontaktná osoba
Mgr. Lucia Szkuráková, PhD.
0905 604 103