Sekretárka riaditeľa

Súkromná spojená škola, Košice-Sídlisko KVP

Miesto výkonu práce
Starozagorská 8, Košice-Sídlisko KVP
Termín nástupu
1.8.2022
30.6.2022
Rozsah úväzku
100% (zastupovanie počas rodičovskej dovolenky)
Počet študentov školy
61
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

Úplné stredné odborné vzdelanie ekonomické, vyššie odborné vzdelanie v tomto odbore, vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa alebo druhého stupňa v odbore ekonomika, manažment.
Ďalšie požiadavky
Voľná pracovná pozícia: sekretárka a hospodárka školy
Pracovno-právny vzťah: pracovná zmluva (zastupovanie počas materskej dovolenky)

Kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné predpoklady
• internet – pokročilý
• Microsoft Office – pokročilý
• morálna bezúhonnosť
• zdravotná spôsobilosť
• výborné komunikatívne a sociálne spôsobilosti
• organizačná schopnosť
• samostatnosť

Zoznam požadovaných dokladov
• žiadosť o účasť vo výberovom konaní
• profesijný životopis
• doklady o vzdelaní
• súhlas so spracovaním osobných údajov

Pracovná náplň
• Vybavovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich telefonických hovorov.
• Spracovávanie hospodárskej korešpondencie a elektronickej pošty.
• Prepisovanie údajov pomocou výpočtovej techniky, spravovanie databáz, vytváranie prezentácií.
• Spracovávanie zápisníc z pracovných porád a rokovaní na základe podkladov nadriadeného.
• Obsluhovanie tlačiarne, skenera, kopírky a ďalších prístrojov a zariadení.
• Objednávanie kancelárskych a hygienických potrieb, občerstvenia a tovaru dennej spotreby.
• Zabezpečenie komplexnej starostlivosti o hostí, napr. uvádzanie návštev, príprava a podávanie občerstvenia a pod.
• Príprava podkladov pre obchodné stretnutia a rokovania.
• Správa registratúry a archivácia dokumentov.

Miesto podania žiadosti a doručenia dokladov
Súkromná spojená škola
Starozagorská 8
040 23 Košice

Termín podania žiadosti: do 30. 06. 2022

Kontaktné informácie
0903 743 137
[email protected]

04023 Košice-Sídlisko KVP
+421 903 743 137
Kontaktná osoba
Mgr. Eva Bednáriková
0903743137