Mzdový účtovník

Stredná odborná škola obchodu a služieb - Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola, Komárno

Miesto výkonu práce
Budovateľská 32, Komárno
Termín nástupu
1.8.2023
15.6.2023
Počet študentov školy
260
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, od 839,50 Eur brutto.
Požadované doklady: žiadosť o prijatie do zamestnania, profesijný životopis s prehľadom doterajšej praxe, doklady o dosiahnutom vzdelaní (kópie) a súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane osobných údajov zasielajte
poštou na adresu školy, osobne alebo na e-mail: [email protected]
nie

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC: word, excel, internet, program mzdového účtovníctva
Vzdelanie
Kvalifikačné predpoklady a iné požiadavky:
• minimálne úplné stredné odborné vzdelanie ekonomického zamerania
• ovládanie spracovania miezd podľa platnej legislatívy
• znalosť predpisov z oblasti personálnej a mzdovej
• odborná prax v oblasti miezd minimálne 2 roky, prax v školstve vítaná
• výborná znalosť práce s PC (Word, Excel)
• znalosť programov (WinPAM) vítaná
• bezúhonnosť, samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, spoľahlivosť
Ďalšie požiadavky
Náplň práce
• samostatné zabezpečovanie personálnej a mzdovej agendy – pracovné zmluvy, dohody o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru, platové dekréty, spracovanie miezd, styk so sociálnou poisťovňou, zdravotnými poisťovňami, daňovým úradom, vypracovávanie platových inventúr a pod.
• spracovanie štatistických výkazov zo mzdovej a personálnej oblasti
• spracovanie agendy žiadostí zamestnancov na poskytovanie príspevkov zo sociálneho fondu
• spracovanie agendy žiadostí zamestnancov na poskytnutie príspevku na rekreáciu
• likvidácia vyúčtovaní pracovných ciest zamestnancov

Stredná odborná škola obchodu a služieb - Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola
Budovateľská 32
94501 Komárno
sosoaskn.edupage.org
0357740054,0357740056
Kontaktná osoba
Ružena Laginová
0907498129