Údržbár

Stredná odborná škola podnikania a služieb, Pezinok

Miesto výkonu práce
Myslenická 1, Pezinok
Termín nástupu
9.1.2023
21.12.2022
Počet študentov školy
104
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
základné znalosti práce s PC
Vzdelanie
- stredné odborné vzdelanie
- osvedčenia: vodičský, zváračský preukaz, príp. osvedčenie na drobné opravy elektroinštalácie
Ďalšie požiadavky
Miesto výkonu práce:
Komenského 29, Pezinok, v prípade potreby Myslenická 1, Pezinok

Náplň práce:
- zabezpečuje údržbu a opravy vonkajších a vnútorných priestorov celého areálu SOŠ
- v prípade potreby zabezpečuje údržbu a drobné opravy vnútorných priestorov v prenájme na Myslenickej ulici
- zabezpečuje odborné opravy zariadení a mobiliáru objektov SOŠ
- zabezpečuje čistenie vonkajších priestorov a starostlivosť o zeleň v areáli SOŠ
- vykonáva kontrolu stavu areálu SOŠ, budov a vonkajších priestorov vrátane oplotenia a brán a dohliada na racionálne využitie všetkých druhov energií
- zabezpečuje úpravu zelene, úprava areálu
- vykonáva v súlade so svojím odborným vzdelaním opravy vodoinštalácie a vykurovacej sústavy
- používanie strojov a zariadení
- zodpovedá za funkčnosť, prevádzkový stav a údržbu pracovného stroja – kosačka, krovinorez
- v zimnom období odstraňuje sneh a vykonáva posyp prístupových ciest k budovám SOŠ
- v zimnom období reguluje vykurovanie budovy Školského internátu podľa vonkajších teplôt a dosiahnutých teplôt v budove
- zodpovedá za vozidlá SOŠ, ich technický stav, ošetrenie a údržbu
- v prípade potreby zabezpečuje odvoz obedov dohodnutým odberateľom
- podľa potreby vykonáva nákup a odvoz materiálu, tovaru a surovín
- podľa potreby, v prípade neprítomnosti vodiča môže vykonávať odvoz osôb
- zodpovedá za stav, čistotu a poriadok garáží vozidiel SOŠ a ich okolia
- v prípade neprítomnosti vrátnika-informátora zabezpečuje službu na vrátnici Školského internátu podľa pokynov nadriadeného zamestnanca
- plní ďalšie úlohy hospodárskeho charakteru podľa pokynov nadriadených zamestnancov
- zisťovanie porúch a oprava rozvodov elektroinštalácie v objektoch s prípadnou výmenou vodičov vrátane premerania
- oprava a údržba elektrického a strojového zariadenia (napr. oprava elektrickej inštalácie, osvetlenia školy

Adresa školy alebo zariadenia
Stredná odborná škola podnikania a služieb
Myslenická 1
90201 Pezinok
033/642 34 10,0336443779,033/6423410
Kontaktná osoba
Ing. Daniel Babiš
0915728319