Sekretárka riaditeľa

SZŠ, Bratislava-Petržalka

Miesto výkonu práce
Strečnianska 20, Bratislava-Petržalka
Termín nástupu
12.9.2022
31.10.2022
Počet študentov školy
690
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 338/2019 Z. z., ktorými sa ustanovujú "Platové tarify PZ a OZ a zvýšenie platových taríf v závislosti od dĺžky započítanej praxe, účinné od 1. 1. 2020”.
nie

Požiadavky na uchádzača

Internet, World, Excel - pokročilý, AscAgenda, Eškola, Ispin - prax vítaná
Vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky
Hľadáme novú kolegyňu/kolegu na pozíciu študijný/samostatný referent. Uvítame osobu s praxou v školstve, ktorá pracuje samostatne je flexibilná, komunikatívna, spoľahlivá a ochotná učiť sa nové vecí.

Náplň práce:
- príprava dokumentov pre vedenie školy
- vedenie a aktualizácia databáz
- aktualizácia a kontrola osobných zložiek žiakov
- vypĺňanie a odosielanie štatistických výkazov školy
- archivácia dokumentov
- emailová a telefonická komunikácia
- ďalšie činnosti podľa potreby vedenia školy

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám, prosím pošlite Váš aktuálny životopis.
Radi sa skontaktujeme s každým záujemcom, ktorý má o túto prácu seriózny záujem.
Nástup od augusta/septembra 2022.

Adresa školy alebo zariadenia
SZŠ
Strečnianska 20
85105 Bratislava-Petržalka
0915734018
Kontaktná osoba
Simona Kolínková
0915734018