Filtre

Kuchár / kuchárka

Súkromná základná škola s materskou školou Marie Montessori, Bratislava-Lamač

Miesto výkonu práce
Borinská 23, Bratislava-Lamač
Termín nástupu
8.3.2021
28.2.2021
Rozsah úväzku
60%
Počet študentov školy
104

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Prax v stravovacom zariadení, v školskej jedálni je výhodou.
Ďalšie požiadavky
Pracovná pozícia: pomocná sila vo výdajnej školskej jedálni

Hľadáme láskavú pani do jedálne základnej školy na čiastočný alebo plný úväzok.
Náplň práce:
- umývanie riadu
- starostlivosť o prostredie
- pomoc pri výdaji jedla

Pracovná doba 10:00 - 15:00 pri čiastočnom úväzku
Pracovná doba 10:00 - 18:00 pri plnom úväzku, ktorý je doplnený upratovacími prácami priestorov základnej alebo materskej školy

Hrubá mzda : 700€+príplatky pri plnom úväzku alebo dohodou

Termín nástupu : 08.03.2021 alebo dohodou

Žiadosť spolu so životopisom v slovenskom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]
Do predmetu správy uveďte, prosím, jedáleň ZŠ

Adresa školy alebo zariadenia
Súkromná základná škola s materskou školou Marie Montessori
Borinská 23
84103 Bratislava-Lamač
www.montessori.sk
0911542039
Kontaktná osoba
asistentka
0911542039