Filtre

Sekretárka riaditeľa

Stredná odborná škola, Senica

Miesto výkonu práce
V. P. Tótha 31, Senica
Termín nástupu
1.10.2019
30.9.2019
Počet študentov školy
597

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
Internet-pokročilý, Word, Excel a pod.
Vzdelanie
- stredoškolské vzdelanie ekonomické ukončené maturitou

Prax minimálne 3 roky
Ďalšie požiadavky
Náplň práce:
- samostatná odborná práca na úseku ekonomiky práce
- organizovanie a zabezpečovanie administratívnej a odbornej agendy riaditeľky školy
- komplexné zabezpečovanie a usmerňovanie správy registratúry a registratúrneho strediska zamestnávateľa vrátane vydávania osvedčení z registratúrnych záznamov
- vybavovanie korešpondencie podľa pokynov alebo podľa všeobecných postupov
- vedenie evidencie, záznamov, kartoték alebo protokolov
- samostatná odborná práca v oblasti zverejňovania zmlúv v centrálnom registri zmlúv...

Plat: platová trieda 5. od sumy 629,00 € do 755,00 € podľa základnej stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v závislosti od rokov praxe

Výberové konanie sa uskutoční dňa 26. 09. 2019 o 9.00 hod. v budove SOŠ Senica.
V prípade záujmu, prosím, posielajte svoje životopisy a žiadosti o prijatie do pracovného pomeru na e-mailovú adresu: [email protected], alebo na adresu: Stredná odborná škola, V. Paulínyho Tótha 31/5, 905 01 Senica
Kontaktná osoba: Katarína Valentová, 0346983441

Adresa školy alebo zariadenia
Stredná odborná škola
V. P. Tótha 31
90501 Senica
www.sossenica.sk
0346512713, 0346513790, 0346983440
Kontaktná osoba
Katarína Valentová
0346983441