Filtre

Ľutujeme, pracovná ponuka bola obsadená.

Zobraziť podobné ponuky

Ekonóm/ka

Materská škola pri základnej škole, Nová Bošáca

Miesto výkonu práce
Nová Bošáca 76, Nová Bošáca
Termín nástupu
1.12.2018
30.11.2018
Počet študentov školy
28

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
internet, World, Excel,..
Základná škola s materskou školou vyhlasuje výberové konanie na pozíciu účtovníka/účtovníčky.

Ponúkame prácu s flexibilnou pracovnou dobou na 100% úväzok na ekonomickom oddelení v priateľskom kolektíve základnej školy, príjemné pracovné prostredie.

Hľadáme účtovníka/účtovníčku s ekonomickým vzdelaním, resp. praxou s komplexným vedením účtovníctva – ideálne na podobnej pozícii v školstve.
Náplň práce:
- komplexné vedenie účtovníctva
- evidencia a účtovanie faktúr
- účtovanie interných dokladov
- spracovanie ročnej účtovnej závierky
- spracovanie miezd, účtovných výkazov a pod.

Ponúkaný plat: 750€, resp. v súlade so zákonom č. 553/2003 Z.z. v závislosti od dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe.
Ďalšie požiadavky
Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom, prípadne kontaktom na posledného zamestnávateľa zasielajte na e-mailovú adresu: zssmsnovabosaca@gmail.com

RSS Feed Widget