Filtre

Ľutujeme, pracovná ponuka bola obsadená.

Zobraziť podobné ponuky

Účtovník/čka

Spojená škola, Ivanka pri Dunaji

Miesto výkonu práce
ul. SNP 30, Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
1.12.2018
28.11.2018
Počet študentov školy
496

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
MS Office - Word, Excel
Vzdelanie
účtovníctvo, ekonómia
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Ďalšie požiadavky
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- predchádzajúca prax vo vedení účtovníctva vo verejnej správe výhodou
- znalosť daňovej a účtovnej legislatívy pre podnikateľské subjekty a verejnú správu
- skúsenosť s účtovným programom iSPIN výhodou
- dôslednosť
- zodpovednosť
- logické myslenie
- samostatnosť

Možnosť ubytovania pre zamestnancov za 30 eur na mesiac, stravné lístky (calio karta).

Odmeňovanie v zmysle zákona č. 553/2003 (výkon práce vo verejnom záujme).

Náplň práce:
- komplexné vedenie účtovnej a daňovej agendy v rozpočtovej organizácii zriadenej BSK s podnikateľskou činnosťou,
- účtovanie faktúr, bankových výpisov, interných dokladov, výkazov PHM, cestovných náhrad, projektov a grantov, majetku
- vystavovanie odberateľských faktúr
- zabezpečenie platobného styku,
- vedenie daňovej agendy, vypracovávanie daňových priznaní DPH, DPPO, daň z MV
- príprava rozpočtu, úpravy a sledovanie čerpania rozpočtu, vyúčtovanie dotácií
- vypracovávanie mesačných a štvrťročných výkazov
- vypracovávanie štatistík
- spolupráca na inventarizácii a pri individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierke

RSS Feed Widget