Prihlásiť
Pridať ponuku
Filtre
Rozšírené hľadanie
Pedagogická pozícia
Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň)
(430)
Učiteľ/ka SŠ
(284)
Učiteľ/ka ZŠ (1. stupeň)
(154)
Učiteľ/ka MŠ
(74)
Vychovávateľ
(61)
Majster odbornej výchovy
(45)
Učiteľ/ka ZUŠ
(40)
Psychológ, školský psychológ
(31)
Školský špeciálny pedagóg
(26)
Špeciálny pedagóg
(13)
Pedagogický asistent
(11)
Školský logopéd
(8)
Mentor
(6)
Uciteľ tanca
(5)
Zahraničný lektor
(5)
Asistent učiteľa
(3)
Školský digitálny koordinátor
(2)
Liečebný pedagóg
(2)
Korepetítor
(1)
» Zoznam pozícií
Manažment
Riaditeľ
(91)
Zástupca riaditeľa
(14)
Nepedagogická pozícia
Kuchár / kuchárka
(42)
Upratovačka
(39)
Pomocná sila do kuchyne
(23)
Ekonóm/ka
(15)
Školník
(15)
Hlavný kuchár / kuchárka
(13)
Vedúci školskej jedálne
(7)
Mzdový účtovník
(6)
Údržbár
(4)
Účtovník/čka
(4)
Sekretárka riaditeľa
(3)
Hospodár/ka
(3)
Odborný zamestnanec - správca počitačovej siete
(3)
Recepčný/á
(2)
Knihovník
(1)
Tajomník / tajomníčka
(1)
Informátor / informátorka
(1)
Zdravotná sestra
(1)
Okresné mestá
Bratislava 2
(145)
Senec
(136)
Bratislava 5
(135)
Bratislava 3
(88)
Bratislava 4
(71)
Trnava
(60)
Dunajská Streda
(58)
Nitra
(56)
Malacky
(53)
Banská Bystrica
(47)
Bratislava 1
(45)
Trenčín
(44)
Pezinok
(38)
Žilina
(35)
Galanta
(32)
Košice 1
(31)
Košice 2
(24)
Košice 4
(24)
Martin
(23)
Košice - okolie
(22)
Piešťany
(18)
Liptovský Mikuláš
(18)
Košice 3
(18)
Zvolen
(17)
Prievidza
(16)
Nové Mesto nad Váhom
(14)
Považská Bystrica
(14)
Komárno
(14)
Zlaté Moravce
(12)
Prešov
(11)
Poprad
(10)
Ilava
(10)
Partizánske
(10)
Brezno
(10)
Nové Zámky
(9)
Skalica
(9)
Myjava
(9)
Ružomberok
(9)
Levice
(9)
Spišská Nová Ves
(7)
Šaľa
(7)
Kežmarok
(7)
Senica
(6)
Banská Štiavnica
(6)
Rimavská Sobota
(5)
Žarnovica
(5)
Stará Ľubovňa
(5)
Hlohovec
(5)
Turčianske Teplice
(4)
Lučenec
(4)
Žiar nad Hronom
(3)
Námestovo
(3)
Čadca
(2)
Topoľčany
(2)
Vranov nad Topľou
(2)
Tvrdošín
(2)
Púchov
(2)
Michalovce
(2)
Trebišov
(1)
Dolný Kubín
(1)
Kysucké Nové Mesto
(1)
Bánovce nad Bebravou
(1)
Krupina
(1)
Rožňava
(1)
» Zoznam lokalít
Kraje
Bratislavský kraj
(711)
Trnavský kraj
(188)
Nitriansky kraj
(109)
Banskobystrický kraj
(98)
Trenčiansky kraj
(120)
Žilinský kraj
(98)
Košický kraj
(130)
Prešovský kraj
(35)
Predmet
Matematika
(199)
Anglický jazyk
(111)
Fyzika
(107)
Informatika
(90)
Slovenský jazyk a literatúra
(69)
Chémia
(37)
Nemecký jazyk
(35)
Geografia
(32)
Telesná výchova
(32)
Telesná a športová výchova
(32)
Slovenský jazyk
(31)
Biológia
(31)
Technika
(22)
Dejepis
(20)
Odborné predmety
(18)
Občianska náuka
(18)
Výtvarná výchova
(15)
Elektrotechnika
(14)
Hudobná výchova
(13)
Španielsky jazyk
(9)
Ekonomika
(8)
Francúzsky jazyk
(6)
Aplikovaná informatika
(6)
Odborná prax
(5)
Strojárska technológia
(5)
moderný tanec
(5)
klasický tanec
(5)
Náboženská výchova
(5)
Etická výchova
(5)
Technická výchova
(4)
ľudový tanec
(4)
Taliansky jazyk
(3)
Elektronika
(3)
Informatika a výpočtová technika
(3)
Administratíva a korešpodencia
(3)
Staviteľstvo
(3)
Účtovníctvo
(3)
Sieťové technológie
(2)
Autoelektronika
(2)
Laboratórne cvičenia
(2)
Stavebné konštrukcie
(2)
Zdravie a klinika chorôb
(2)
Etická výchova / Náboženská výchova
(2)
Stavebné materiály
(2)
Grafický dizajn
(2)
Informačné technológie
(2)
Technika obsluhy
(2)
Programové vybavenie počítačov
(2)
Marketing
(2)
Elektrotechnické merania
(2)
Automatizácia
(2)
Manažment
(1)
Veterinárna starostlivosť
(1)
Automobilová technika a technológia
(1)
Strojníctvo
(1)
Automobily a príslušenstvo
(1)
CAD systémy
(1)
Fyzikálna terapia
(1)
Podnikanie
(1)
Automobily
(1)
Cestná doprava
(1)
Mechatronika
(1)
Programovanie
(1)
Chov hospodárskych zvierat
(1)
Informatické systémy
(1)
Tvorba a správa WWW stránky
(1)
Animácia
(1)
Chov psov
(1)
Hospodárske výpočty
(1)
Chov koní
(1)
Štatistika
(1)
Umenie a kultúra
(1)
Aplikované právo
(1)
Dopravná logistika
(1)
Informačné systémy
(1)
Bezpečnostné a informačné systémy
(1)
Elektroenergetika
(1)
Prírodopis
(1)
Počítačové siete
(1)
Silnoprúdové zariadenia
(1)
Technológia prípravy pokrmov
(1)
Technické merania
(1)
Anglická literatúra
(1)
Počítačová grafika
(1)
Technické zariadenia
(1)
Aplikovaná matematika
(1)
Turistika na vidieku
(1)
Občianska výchova
(1)
Dopravné stavby
(1)
Maďarský jazyk a literatúra
(1)
Živočíšna výroba
(1)
Ruský jazyk
(1)
Odborný výcvik
(1)
Podniková ekonomika
(1)
Informatická výchova
(1)
Dejiny výtvarnej kultúry
(1)
Manažment v cestovnom ruchu
(1)
Aplikovaná elektrotechnika
(1)
Zemepis
(1)
Laboratórna technika
(1)
Strojárska konštrukcia
(1)
Poľnohospodárska výroba
(1)
Patológia
(1)
Elektrické merania
(1)
» Predmety
Pracovné ponuky za
1 mesiac
(938)
1 týždeň
(284)
2 dni
(181)
1 deň (posledných 24 hodín)
(95)
Zoznam inzerujúcich škôl
1
B
C
D
E
G
H
J
L
M
O
P
R
Š
S
V
Z
1
1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, Bratislava-Ružinov
(2)
B
Bilingválne gymnázium C. S. Lewisa, Haanova 28, Bratislava-Petržalka
(4)
Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, Sučany
(3)
C
Centrum poradenstva a prevencie, M.Sch. Trnavského 398/2, Trnava
(1)
Centrum poradenstva a prevencie, Lichnerova 22, Senec
(1)
Centrum voľného času, Školská ulica 1007/16, Teplička nad Váhom
(1)
Centrum voľného času, Orgovánová 5, Košice-Západ
(1)
Centrum voľného času, Gessayova 6, Bratislava-Petržalka
(1)
Cirkevná materská škola Betlehem, Dr. Kautza 4, Svätý Jur
(1)
Cirkevná spojená škola sv. Martina, Školská 1661/4, Hviezdoslavov
(4)
Cirkevná základná škola - Narnia, Beňadická 38, Bratislava-Petržalka
(6)
Cirkevná základná škola s materskou školou Dobrého pastiera, Gaštanová 53, Žilina
(2)
Cirkevná základná škola s materskou školou Jána Krstiteľa, Nám. SNP 200/22, Partizánske
(2)
Cirkevná základná škola s materskou školou sv. Gorazda, Juhoslovanská 2, Košice-Sídlisko Ťahanovce
(2)
Cirkevná základná škola sv. apoštola Pavla, Sihelné 214, Sihelné
(1)
Cirkevné konzervatórium, Beňadická 16, Bratislava-Petržalka
(1)
D
DEUTSCHE SCHULE BRATISLAVA, Bárdošova 33, Bratislava
(1)
Diagnostické centrum, Slovinská 1, Bratislava - Ružinov
(1)
Diagnostické centrum, Skalka 36, Lietavská Lúčka
(1)
E
Elokované pracovisko ako súčasť Cirkevnej základnej školy - Narnia, Komenského 27, Pezinok
(1)
Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej školy, Kremeľská 2, Bratislava-Devín
(3)
Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej školy pre žiakov s autizmom, Komenského 12, Banská Bystrica
(1)
Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy Rosnička Art, Školská 231, Huncovce
(2)
Evanjelická spojená škola, M. R. Štefánika 19, Martin
(6)
Evanjelická základná škola Zlatice Oravcovej, Daxnerova 42, Rimavská Sobota
(1)
Evanjelické gymnázium, Jesenského 836, Tisovec
(1)
G
Gymnázium, Javorová 16, Spišská Nová Ves
(3)
Gymnázium, 1. mája 8, Malacky
(3)
Gymnázium, Jablonská 301/5, Myjava
(1)
Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín
(1)
Gymnázium, Šrobárova 1, Košice-Staré Mesto
(6)
Gymnázium, Mládežnícka 22, Šahy
(1)
Gymnázium, Senecká 2, Pezinok
(3)
Gymnázium, UL. Ladislava Sáru 1, Bratislava-Karlova Ves
(1)
Gymnázium, Bilíkova 24, Bratislava-Dúbravka
(13)
Gymnázium, Hubeného 23, Bratislava-Rača
(2)
Gymnázium Alberta Einsteina, Einsteinova 35, Bratislava-Petržalka
(1)
Gymnázium Andreja Kmeťa, Kolpašská 1738/9, Banská Štiavnica
(1)
Gymnázium Andreja Vrábla, Mierová 5, Levice
(2)
Gymnázium Angely Merici, Hviezdoslavova 10, Trnava
(2)
Gymnázium Federica Garcíu Lorcu, Hronská 3, Bratislava-Podunajské Biskupice
(5)
Gymnázium Ivana Horvátha, Ivana Horvátha 14, Bratislava-Ružinov
(7)
Gymnázium Ivana Kraska - Ivan Krasko Gimnázium, P. Hostinského 3, Rimavská Sobota
(1)
Gymnázium Jána Hollého, Na hlinách 7279/30, Trnava
(1)
Gymnázium Jána Papánka, Vazovova 6, Bratislava-Staré Mesto
(1)
Gymnázium Karola Štúra, Nám. slobody 5, Modra
(1)
Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 170/2, Trenčín
(2)
Gymnázium M. R. Štefánika, Športová 41, Nové Mesto nad Váhom
(1)
Gymnázium Matky Alexie, Jesenského 4/A, Bratislava-Staré Mesto
(1)
Gymnázium Mikuláša Kováča, Mládežnícka 51, Banská Bystrica
(2)
Gymnázium Pierra de Coubertina, Nám. SNP 9, Piešťany
(4)
Gymnázium pre žiakov s telesným postihnutím, ako organizačná zložka Spojenej školy, Mokrohájska cesta 3, Bratislava-Karlova Ves
(1)
H
Hotelová akadémia, Mikovíniho 1, Bratislava-Nové Mesto
(1)
Hotelová akadémia, Čs. brigády 1804, Liptovský Mikuláš
(1)
Hotelová akadémia, Radničné námestie 300/1, Spišská Nová Ves
(1)
J
Jazyková škola, Užhorodská 8, Košice-Juh
(1)
L
Liečebno - výchovné sanatórium, Mojmírovská 70, Poľný Kesov
(1)
M
Malí šampióni - Little Champions, Jadrová 4, Bratislava - Ružinov
(2)
Materská škola, Modrovka 75, Modrovka
(1)
Materská škola, Dolnočermánska 57, Nitra
(1)
Materská škola, Hlavná 278/45, Bacúch
(1)
Materská škola, Muškátová 7, Košice-Západ
(1)
Materská škola, Horný Ohaj 15, Vráble
(1)
Materská škola, Barónka 17, Bratislava-Rača
(1)
Materská škola, Staromlynská 2, Nitra
(1)
Materská škola, Šmidkeho 12, Trenčín
(1)
Materská škola, Brestovec 147, Brestovec
(1)
Materská škola, Strečnianska 2, Bratislava-Petržalka
(1)
Materská škola, Ovručská 14, Košice-Dargovských hrdinov
(1)
Materská škola, Hemerkova 26, Košice-Sídlisko KVP
(1)
Materská škola, Nešporova 28, Košice-Západ
(1)
Materská škola, Štiavnická 1, Nitra
(1)
Materská škola, Hlavná 22, Dubová
(1)
Materská škola, Ul. SNP 14, Modra
(1)
Materská škola, Ul. 29. augusta 384/2A, Most pri Bratislave
(1)
Materská škola, Polianska 4, Košice-Sever
(1)
Materská škola, Vyšehradská 17, Bratislava-Petržalka
(1)
Materská škola, Za humnami 748/28, Nitra
(1)
Materská škola, Smetanova 11, Košice-Juh
(1)
Materská škola, Dlhá 2, Borinka
(1)
Materská škola, Jiráskova 25, Trnava
(1)
Materská škola, Turgenevova 38, Košice-Juh
(1)
Materská škola, Húskova 45, Košice-Sídlisko KVP
(1)
Materská škola, Bratislavská 50, Svätý Jur
(1)
Materská škola, Belehradská 6, Košice-Sídlisko Ťahanovce
(1)
Materská škola, Jána Kollára 896, Malacky
(1)
Materská škola, Bohrova 1, Bratislava-Petržalka
(1)
Materská škola, Veltlínska 2, Svätý Jur
(1)
Materská škola, Haanova 9, Bratislava-Petržalka
(1)
Materská škola, Bernolákova 14, Košice-Západ
(1)
Materská škola, Heyrovského 4, Bratislava-Lamač
(1)
Materská škola, Dukelská 977, Považská Bystrica
(1)
Materská škola, Ipeľská 10, Košice-Západ
(1)
Materská škola, Kysucká 9, Senec
(1)
Materská škola, Budapeštianska 1, Košice-Sídlisko Ťahanovce
(1)
Materská škola, Lietavská 1, Bratislava-Petržalka
(1)
Materská škola, Hosťová 121, Hosťová
(1)
Materská škola, Búdková 21, Bratislava-Staré Mesto
(1)
Materská škola, Rovniankova 8, Bratislava-Petržalka
(1)
Materská škola, Stráža 240, Stráža
(1)
Materská škola, Kaméliová 10, Bratislava-Vrakuňa
(2)
Materská škola, Cottbuská 34, Košice-Sídlisko KVP
(1)
Materská škola, Jenisejská 24, Košice-Nad jazerom
(1)
Materská škola, Marcheggská 58, Stupava
(1)
Materská škola, Hlavná 49, Nová Dedinka
(1)
Materská škola, Brezová 738/27, Dunajská Lužná
(2)
Materská škola, Zbudza 60, Zbudza
(1)
Materská škola, Piesočná 2, Bratislava-Ružinov
(1)
Materská škola, Šafárikova, Trenčín
(1)
Materská škola, Čínska 24, Košice-Sídlisko Ťahanovce
(1)
Materská škola, Fialová 12, Bratislava-Petržalka
(1)
Materská škola, Petra Jilemnického 12/5, Nová Dubnica
(2)
Materská škola, Obrancov mieru 20, Košice-Sever
(1)
Materská škola, Sadová 206/7, Rovinka
(1)
Materská škola, Západná 2, Bratislava-Ružinov
(1)
Materská škola, Timravina 6, Bratislava-Staré Mesto
(1)
Materská škola, Čordákova 17, Košice-Sídlisko KVP
(1)
Materská škola, Kovaľská 12/A, Košice-Poľov
(1)
Materská škola, Ševčenkova 35, Bratislava-Petržalka
(1)
Materská škola, Hlavná ulica 264/67, Kvetoslavov
(2)
Materská škola, Vyšná Šebastová 94, Vyšná Šebastová
(1)
Materská škola, Čsl. letcov 2, Ľubotice
(1)
Materská škola, Obrancov mieru 16, Košice-Sever
(1)
Materská škola, Dneperská 8, Košice-Nad jazerom
(1)
Materská škola, Miškovecká 20, Košice-Juh
(1)
Materská škola, Pifflova 10, Bratislava-Petržalka
(2)
Materská škola, Kondrótova 1, Bernolákovo
(2)
Materská škola, Linzbothova 9847/18, Bratislava-Podunajské Biskupice
(1)
Materská škola, Niva 9, Trenčín
(1)
Materská škola, Koniarkova 9, Bratislava-Vajnory
(1)
Materská škola, Oštepová 1, Košice-Juh
(1)
Materská škola, Havanská 26, Košice-Sídlisko Ťahanovce
(1)
Materská škola, Moldavská cesta 23, Košice-Západ
(1)
Materská škola - Óvoda, Komárovská 58, Bratislava-Podunajské Biskupice
(1)
Materská škola - Óvoda, Kostolná 66, Čata
(2)
Materská škola a Základná škola Rozmanita, Račianska 26E, Bratislava
(3)
Materská škola ako organizačná zložka Spojenej školy, Hlavná 1, Pohronská Polhora
(2)
Materská škola bl. Zdenky Schelingovej, Sv. Pia X. 1/A, Bratislava-Záhorská Bystrica
(3)
Materská škola Lúky, Sídlisko Lúky 1221/37, Vráble
(1)
Materská škola Melánie Nemcovej, Budapeštianska 3, Košice-Sídlisko Ťahanovce
(1)
Materská škola s vyučovacím jazykom maďarským - Magyar Nyelvű Óvoda, Hubice 37, Hubice
(1)
Materská škola sv. Vincenta de Paul, Chlumeckého 12, Bratislava-Ružinov
(1)
Materská škola UniCare, Polereckého 3, Bratislava
(2)
O
Obchodná akadémia, Myslenická 1, Pezinok
(2)
Obchodná akadémia, Jesenského 259/6, Považská Bystrica
(1)
Obchodná akadémia, Dudova 4, Bratislava-Petržalka
(3)
Obchodná akadémia, Račianska 107, Bratislava-Nové Mesto
(8)
Obchodná akadémia Imricha Karvaša, Hrobákova 11, Bratislava-Petržalka
(4)
Obchodná akadémia Mareka Frauwirtha, Tajovského 25, Banská Bystrica
(1)
P
Premonštrátske gymnázium, Kováčska 28, Košice-Staré Mesto
(1)
R
Reedukačné centrum, Zámok 1, Hlohovec
(1)
Reedukačné centrum, Zámok 2275/9, Hlohovec, Zámok 2275/9, Hlohovec
(1)
Regionálne centrum podpory učiteľov pre región Nové Mesto nad Váhom a Myjava, Nové Mesto nad Váhom
(1)
Regionálne centrum podpory učiteľov pre región Trenčín a Bánovce nad Bebravou, Hasičská 118/2, Trenčín
(1)
Š
ŠKOLA PRE MIMORIADNE NADANÉ DETI a Gymnázium, Teplická 7, Bratislava-Nové Mesto
(1)
Škola umeleckého priemyslu Josefa Vydru, Dúbravská cesta 11, Bratislava-Karlova Ves
(2)
Školská jedáleň, Trebišovská 10, Košice-Západ
(2)
Školská jedáleň ako súčasť Materskej školy, Západná 2, Bratislava-Ružinov
(1)
Školská jedáleň ako súčasť Základnej školy s materskou školou, Limbová 4, Trnava
(1)
Školský internát, Medická 2, Košice-Západ
(1)
Školský klub detí pri Základnej škole, Podzáhradná 51, Bratislava-Podunajské Biskupice
(1)
Špeciálna základná škola, Vtáčkovce 2, Vtáčkovce
(1)
Špeciálna základná škola - Speciális Alapiskola, Krátka 11, Šaľa
(1)
Špeciálna základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy, Ul. J. Kollára 3, Nové Mesto nad Váhom
(2)
S
Slobodná škola - Súkromná základná škola, Galaktická 9, Košice
(6)
Spojená škola, ul. SNP 30, Ivanka pri Dunaji
(4)
Spojená škola, Školská 1087, Sládkovičovo
(6)
Spojená škola, Kollárovo námestie 33/3, Mošovce
(1)
Spojená škola, Bratislavská 44, Malinovo
(1)
Spojená škola, Komárňanská 28, Nové Zámky
(2)
Spojená škola, Školská 447/2, Turčianske Teplice
(2)
Spojená škola, Rakovice 25, Rakovice
(2)
Spojená škola, Hálkova 54, Bratislava-Nové Mesto
(1)
Spojená škola, Mokrohájska cesta 3, Bratislava-Karlova Ves
(1)
Spojená škola, Pankúchova 6, Bratislava-Petržalka
(8)
Spojená škola, Československej armády 24, Martin
(1)
Spojená škola, Kremnička 10, Banská Bystrica
(3)
Spojená škola, Beethovenova 27, Trnava
(1)
Spojená škola - Grundschule mit Kindergarten, Školská 370/19, Nitrianske Pravno
(1)
Spojená škola internátna, Abovská 244/18, Ždaňa
(3)
Spojená škola internátna, Vlastenecké nám. 1, Bratislava-Petržalka
(1)
Spojená škola Kráľovnej pokoja, Na Závaží 2, Žilina
(2)
Spojená škola sv. Františka Assiského, Kláštorné nám. 1, Malacky
(4)
Spojená škola sv. Uršule, Nedbalova 4, Bratislava-Staré Mesto
(1)
Spojená škola Svätej Rodiny, Gercenova 10, Bratislava-Petržalka
(1)
Spojená škola, Jána Vojtaššáka13, Žilina, Jána Vojtaššáka 13, Žilina
(3)
Spojená škola, Ľ. Podjavorinskej 22, Prešov, Ľ. Podjavorinskej 22, Prešov
(2)
Stredná odborná škola, Lipová 8, Handlová
(8)
Stredná odborná škola, Rastislavova 332, Nováky
(2)
Stredná odborná škola, Bystrická 4, Žarnovica
(2)
Stredná odborná škola, Slov. partizánov 1129/49, Považská Bystrica
(4)
Stredná odborná škola, Pod Sokolice 14, Trenčín
(3)
Stredná odborná škola agrotechnická - Agrotechnikai Szakközépiskola, Hlavná 54, Moldava nad Bodvou
(2)
Stredná odborná škola automobilová, Coburgova 7859/39, Trnava
(2)
Stredná odborná škola automobilová, Moldavská cesta 2, Košice-Juh
(1)
Stredná odborná škola automobilová ako organizačná zložka Spojenej školy, Školská 7, Banská Bystrica
(2)
Stredná odborná škola chemická, Vlčie hrdlo 50, Bratislava-Ružinov
(2)
Stredná odborná škola chovu koní a služieb - Lótenyésztési és Szolgáltatóipari Szakközépiskola, Štúrova 74, Šaľa
(1)
Stredná odborná škola dopravná, Kvačalova 20, Bratislava-Ružinov
(6)
Stredná odborná škola drevárska, Lučenecká 2193/17, Zvolen
(3)
Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1, Spišská Nová Ves
(3)
Stredná odborná škola elektrotechnická, Učňovská 700/6, Gbely
(4)
Stredná odborná škola elektrotechnická, Komenského 50, Žilina
(4)
Stredná odborná škola elektrotechnická ako organizačná zložka spojenej školy, Zvolenská cesta 18, Banská Bystrica
(4)
Stredná odborná škola informačných technológií, Hlinícka 1, Bratislava-Rača
(7)
Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky, Svätoplukova 2, Bratislava-Ružinov
(5)
Stredná odborná škola letecko - technická, Legionárska 160, Trenčín
(1)
Stredná odborná škola lýceum C. S. Lewisa, Haanova 28, Bratislava-Petržalka
(6)
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Stavbárska 11, Martin
(2)
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom
(2)
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Jilemnického 24, Trenčín
(2)
Stredná odborná škola obchodu a služieb, Lomonosovova 2797/6, Trnava
(1)
Stredná odborná škola obchodu a služieb Samuela Jurkoviča, Sklenárova 1, Bratislava-Ružinov
(12)
Stredná odborná škola pedagogická, Sokolská 6, Modra
(1)
Stredná odborná škola podnikania v remeslách a službách, V. Paulínyho Tótha 31/5, Senica
(3)
Stredná odborná škola Policajného zboru Pezinok, Fajgalská cesta 2, Pezinok
(1)
Stredná odborná škola polytechnická, Jelšavská 404, Dolný Kubín
(1)
Stredná odborná škola polytechnická, Ul. SNP2, Ul. SNP 2, Zlaté Moravce
(5)
Stredná odborná škola potravinárska, Cabajská 6, Nitra
(2)
Stredná odborná škola pri reedukačnom centre, Sološnica 1, Sološnica
(7)
Stredná odborná škola strojnícka, Športovcov 341/2, Považská Bystrica
(4)
Stredná odborná škola strojnícka ako organizačná zložka Spojenej školy, Československej armády 24, Martin
(3)
Stredná odborná škola technická, Nitrianska 61, Šurany
(3)
Stredná odborná škola technická, Kukučínova 483/12, Poprad
(4)
Stredná odborná škola technická, Okružná 693, Čadca
(2)
Stredná odborná škola technická, Vranovská 4, Bratislava-Petržalka
(1)
Stredná odborná škola technická, Kukučínova 23, Košice-Juh
(1)
Stredná odborná škola technická - Műszaki Szakközépiskola, Bratislavská cesta 10, Komárno
(7)
Stredná odborná škola techniky a služieb, Tovarnícka 1609, Topoľčany
(1)
Stredná odborná škola techniky, služieb a obchodu - Műszaki, Szolgáltatások és Kereskedelmi Szakközépiskola, Svätého Štefana 81, Štúrovo
(1)
Stredná odborná škola technológií a remesiel, Ivanská cesta 21, Bratislava-Ružinov
(8)
Stredná odborná škola veterinárna, Drážovská 8/14, Nitra
(3)
Stredná odborná škola vinársko - ovocinárska, Kostolná 3, Modra
(3)
Stredná odborná škola železničná v Košiciach, Palackého 14, Košice-Staré Mesto
(2)
Stredná priemyselná škola, Športová 675, Stará Turá
(3)
Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1, Dubnica nad Váhom
(1)
Stredná priemyselná škola dopravná, Študentská 23, Trnava
(2)
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Karola Adlera 5, Bratislava-Dúbravka
(4)
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Zochova 9, Bratislava-Staré Mesto
(3)
Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša, Hurbanova 6, Banská Bystrica
(1)
Stredná priemyselná škola Myjava, SNP 413/8, Myjava
(6)
Stredná priemyselná škola stavebná, Veľká okružná 25, Žilina
(2)
Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Drieňová 35, Bratislava-Ružinov
(6)
Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická, Fraňa Kráľa 20, Nitra
(1)
Stredná priemyselná škola, Ul. slovenských partizánov 1132/52, Považská Bystrica, Ul. slovenských partizánov 1132/52, Považská Bystrica
(3)
Stredná športová škola, Rosinská 6, Žilina
(1)
Stredná zdravotnícka škola, Hlboká cesta 23, Žilina
(2)
Stredná zdravotnícka škola, Vinohradnícka 8A, Prievidza
(2)
Stredná zdravotnícka škola, Moyzesova 17, Košice-Staré Mesto
(1)
Stredná zdravotnícka škola, Daxnerova 6, Trnava
(5)
Stredná zdravotnícka škola, Záhradnícka 44, Bratislava-Ružinov
(2)
Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne, Veľkomoravská 14, Trenčín
(5)
Súkromná materská škola, Mlynské nivy 44/C, Bratislava-Ružinov
(1)
Súkromná materská škola, Dunajská 3, Košice-Juh
(1)
Súkromná materská škola, Gajova 8, Bratislava
(1)
Súkromná materská škola, Dostojevskeho rad 1, Bratislava
(1)
Súkromná materská škola, Kozia 25, Bratislava-Staré Mesto
(5)
Súkromná materská škola, Jegorovovo námestie 5, Košice-Dargovských hrdinov
(2)
Súkromná materská škola, Gercenova 10, Bratislava-Petržalka
(3)
Súkromná materská škola, Žltá 13/A, Bratislava-Petržalka
(2)
Súkromná materská škola BESST, Limbová 3, Trnava
(2)
Súkromná materská škola Blooming Kids, Tulská 1357/4, Zvolen
(1)
Súkromná materská škola Citybabycare, Mlynské Nivy 12, Bratislava-Ružinov
(1)
Súkromná materská škola Detské centrum, Blumentálska 16, Bratislava-Staré Mesto
(1)
Súkromná materská škola Felix, Mikovíniho 3, Bratislava-Nové Mesto
(3)
Súkromná materská škola GULIVER, Poľovnícka 1914/3B, Banská Štiavnica
(1)
Súkromná materská škola HAPPY-TIME, Šumavská 34, Bratislava-Ružinov
(1)
Súkromná materská škola Krasňanko, Hrušková 2D, Bratislava-Rača
(1)
Súkromná materská škola Lienka, Ul. Lettricha 2, Martin
(1)
Súkromná materská škola Lucky kids, Nešporova 10, Trenčín
(1)
Súkromná materská škola Montessori, Michalská bašta 512/21, Nové Zámky
(1)
Súkromná materská škola Obláčik, Hečkova 2537/9, Žilina
(1)
Súkromná materská škola Polárka, Pivonková 7, Rovinka
(1)
Súkromná materská škola Škôlka pri Lese, Kysucká 7691/4, Bratislava-Staré Mesto
(1)
Súkromná materská škola TatraKUK, Malé Tatry 5A, Ružomberok
(1)
Súkromná materská škola UNES, Javorová 644/12, Nitra
(1)
Súkromná materská škola Vilôčka, Vencová 4, Košice-Sever
(1)
Súkromná materská škola Životný štart, Budmerice 797, Budmerice
(1)
Súkromná obchodná akadémia Profi - Kamo, Dudvážska 6, Bratislava-Podunajské Biskupice
(1)
Súkromná škola umeleckého priemyslu, J. Jesenského 624/42, Zvolen
(2)
Súkromná škola umeleckého priemyslu animovanej tvorby, Vlastenecké námestie 1, Bratislava-Petržalka
(6)
Súkromná školská jedáleň, Česká 10, Bratislava-Nové Mesto
(1)
Súkromná SOŠ automobilová Duálna akadémia, Jána Jonáša 5, Bratislava-Devínska Nová Ves
(4)
Súkromná spojená škola Cambridge International School, Úprkova 3, Bratislava-Staré Mesto
(3)
Súkromná stredná odborná škola, Postupimská 37, Košice-Dargovských hrdino
(1)
Súkromná stredná odborná škola, Saleziánska 18, Žilina
(3)
Súkromná stredná odborná škola, Exnárova 20, Bratislava-Ružinov
(1)
Súkromná stredná odborná škola HOST, Pionierska 15, Bratislava-Nové Mesto
(6)
Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb s vyučovacím jazykom maďarským - Magán Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola, Hlavné námestie 35, Bátorove Kosihy
(2)
Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb, Partizánska 8, Očová, Partizánska 8, Očová
(2)
Súkromná stredná odborná škola obchodu a služieb, s vyučovacím jazykom maďarským - Magán Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola, Mostová 53, Mostová
(5)
Súkromná stredná odborná škola podnikania, Hollého 1380, Senica
(1)
Súkromná stredná odborná škola polytechnická DSA, Novozámocká 220, Nitra
(2)
Súkromná stredná odborná škola Pro scholaris, Hlavná 2, Žilina
(1)
Súkromná stredná odborná škola veterinárna, Pod brehmi 6/A, Bratislava-Dúbravka
(1)
Súkromná stredná športová škola, J. Jesenského 624/42, Zvolen
(3)
Súkromná stredná športová škola ELBA, Smetanova 2, Prešov
(2)
Súkromná stredná športová škola GAUDEAMUS, Dudvážska 6, Bratislava-Podunajské Biskupice
(4)
Súkromná základná škola, Lazovná 6, Banská Bystrica
(1)
Súkromná základná škola, Kaštieľ 1, Bernolákovo
(1)
Súkromná základná škola, Školská 371/3, Šaľa
(1)
Súkromná základná škola, Kysucká 14, Senec
(1)
Súkromná základná škola , L. Novomeského 11 , Trenčín
(2)
Súkromná základná škola, Ovocinárska 62/29, Nitra
(1)
Súkromná základná škola, Oravská cesta 11, Žilina
(3)
Súkromná základná škola, Krásnohorská 14, Bratislava-Petržalka
(10)
Súkromná základná škola, Zaježová 5, Pliešovce
(1)
Súkromná základná škola, Východná 11441/18B, Martin
(2)
Súkromná základná škola, Palackého 14, Košice-Staré Mesto
(2)
Súkromná základná škola, Dneperská 1, Košice-Nad jazerom
(1)
Súkromná základná škola, Kechnec 13/13, Kechnec
(4)
Súkromná základná škola, Petzvalova 4, Košice-Západ
(5)
Súkromná základná škola s materskou školou Marie Montessori, Borinská 23, Bratislava-Lamač
(1)
Súkromná základná škola BESST, Limbová 3, Trnava
(1)
Súkromná základná škola Edulienka, Konventná 619/1, Bratislava-Staré Mesto
(1)
Súkromná základná škola Felix, Ulica Zavarská 9, Trnava
(3)
Súkromná základná škola FELIX, Hurbanova 1218, Liptovský Mikuláš
(4)
Súkromná základná škola FUTURUM , 1.mája 169/9 , Trenčín
(2)
Súkromná základná škola Guliver, Andreja Trúchleho Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica
(3)
Súkromná základná škola International School, Poľná 1, Košice-Košická Nová Ves
(4)
Súkromná základná škola LIBELLUS, Mokrohájska 3392/3, Bratislava-Karlova Ves
(3)
Súkromná základná škola Makovičky, Baničová 14, Nitra
(3)
Súkromná základná škola pre intelektovo nadaných žiakov, Znievska 2, Bratislava-Petržalka
(6)
Súkromná základná škola pre žiakov s autizmom, L.Novomeského 11, Trenčín, L. Novomeského 11, Trenčín
(2)
Súkromná základná škola pre žiakov s intelektovým nadaním Cenada, Majerníkova 60, Bratislava-Karlova Ves
(2)
Súkromná Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie, Vlčie hrdlo 50, Bratislava-Ružinov
(1)
Súkromná základná škola UNITED NATIONS ELEMENTARY SCHOOL, Javorová 644/12, Nitra
(2)
Súkromná základná umelecká škola, Hlavná 513/30, Nová Dedinka
(1)
Súkromná základná umelecká škola, ul.Terézie Vansovej 353/3, Zvolenská Slatina
(1)
Súkromná základná umelecká škola , Dunajská 126/16A , Hamuliakovo
(4)
Súkromná základná umelecká škola, Dražkovce 154, Dražkovce
(1)
Súkromná základná umelecká škola, J. Jesenského 624/42, Zvolen
(2)
Súkromná základná umelecká škola, Ul. 1. míja 137/3, Báhoň
(1)
Súkromná základná umelecká škola ALKANA Ružomberok, Hurbanova 4, Ružomberok
(1)
Súkromná základná umelecká škola ART PEGAS, Tupolevova 20, Bratislava-Petržalka
(2)
Súkromná základná umelecká škola Zacharová, Vlkanovská 89, Vlkanová
(1)
Súkromná ZŠ WonderSchool, Bílikova 34, Bratislava-Dúbravka
(3)
Súkromná ZUŠ Ars Akademy, Veľké Uherce 137, Veľké Uherce
(3)
Súkromné centrum poradenstva a prevencie, Ulica P. Rádayho 1857/2, Lučenec
(2)
Súkromné centrum poradenstva a prevencie, Slnečná 5, Sereď
(1)
Súkromné centrum voľného času ELBA, Smetanova 2, Prešov
(1)
Súkromné gymnázium, Česká 10, Bratislava-Nové Mesto
(1)
Súkromné gymnázium FUTURUM, Školská 66, Trenčín
(7)
Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Majerníkova 60, Bratislava-Karlova Ves
(2)
Súkromné hudobné a dramatické konzervatórium, Požiarnická 1, Košice-Juh
(2)
Súkromné konzervatórium, J. Jesenského 624/42, Zvolen
(2)
Súkromné špecializované centrum poradenstva a prevencie pre deti a žiakov s narušenou komunikačnou schopnosťou, Piaristická 1379/2, Nitra
(1)
Súkromné tanečné konzervatórium Dušana Nebylu, Kalinčiakova 47, Trnava
(1)
Súkromný školský klub detí FUTURUM ako súčasť Súkromnej základnej školy FUTURUM, 1.mája 169/9, Trenčín
(1)
SZŠ, Strečnianska 20, Bratislava-Petržalka
(4)
V
Výdajná školská jedáleň, Veltlínska 2, Svätý Jur
(1)
Vzdelávacia skupina Citadela, Námestie padlých hrdinov 7, Ivanka pri Dunaji
(3)
Z
Základná škola, Pavla Horova 16, Bratislava-Devínska Nová Ves
(4)
Základná škola, Školská 790, Východná
(1)
Základná škola, Farská ulica 20, Horné Lefantovce
(1)
Základná škola, Novomeského 11, Trenčín
(2)
Základná škola, Golianova 8, Banská Bystrica
(4)
Základná škola, Nevädzová 2, Bratislava-Ružinov
(6)
Základná škola, Brestovec 147, Brestovec
(1)
Základná škola, Skuteckého 438, Gajary
(1)
Základná škola, Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce
(1)
Základná škola, Bruselská 18, Košice-Sídlisko Ťahanovce
(1)
Základná škola, Požiarnická 3, Košice-Juh
(1)
Základná škola, Záhorácka 95, Malacky
(4)
Základná škola, Malinovského 1160/31, Partizánske
(1)
Základná škola, Východná 9, Trenčín
(1)
Základná škola, J. Braneckého 130/15, Trenčianska Teplá
(1)
Základná škola, Radošovce 338, Radošovce
(2)
Základná škola, Nábrežie mládeže 5, Nitra
(2)
Základná škola, Komenského 37, Tekovské Lužany
(1)
Základná škola, Tbiliská 4, Bratislava-Rača
(11)
Základná škola, Štvrť SNP 1415/49, Galanta
(3)
Základná škola, Černyševského 8, Bratislava-Petržalka
(7)
Základná škola, Mierová 46, Bratislava-Ružinov
(18)
Základná škola, Družicová 4, Košice-Nad jazerom
(1)
Základná škola, Starozagorská 8, Košice-Sídlisko KVP
(1)
Základná škola, Zarevúca 18, Ružomberok
(1)
Základná škola, Hodžova 37, Trenčín
(1)
Základná škola, Dlhé Hony 1, Trenčín
(2)
Základná škola, Podzáhradná 51, Bratislava-Podunajské Biskupice
(3)
Základná škola, Košická Belá 235, Košická Belá
(1)
Základná škola, Hroncova 23, Košice-Sever
(1)
Základná škola, Bukovecká 17, Košice-Nad jazerom
(4)
Základná škola, Majerníkova 62, Bratislava-Karlova Ves
(1)
Základná škola, Janova Lehota 97, Janova Lehota
(1)
Základná škola, Hlavná 60, Dolný Pial
(2)
Základná škola, Pieninská 27, Banská Bystrica
(1)
Základná škola, Na dolinách 27, Trenčín
(1)
Základná škola, Školská 897/8, Mojmírovce
(4)
Základná škola, Komenského 1962/8, Trebišov
(1)
Základná škola, Budatínska 61, Bratislava-Petržalka
(7)
Základná škola, Ivana Bukovčana 3, Bratislava-Devínska Nová Ves
(6)
Základná škola, Mlynská 50, Senec
(33)
Základná škola, Bieloruská 1, Bratislava-Podunajské Biskupice
(4)
Základná škola, Trieda SNP 20, Banská Bystrica
(2)
Základná škola, Ružová 14, Banská Bystrica
(2)
Základná škola, Pribinova 1, Zlaté Moravce
(1)
Základná škola, Mudroňova 83, Bratislava-Staré Mesto
(5)
Základná škola, Rohožník 399, Rohožník
(7)
Základná škola, Záplotie 414, Rajecká Lesná
(1)
Základná škola, Ružová dolina 29, Bratislava-Ružinov
(5)
Základná škola, G. Bethlena 41, Nové Zámky
(1)
Základná škola, Horná Štubňa 494, Horná Štubňa
(1)
Základná škola, Dolinský potok 1114/28, Kysucké Nové Mesto
(1)
Základná škola, Janigova 2, Košice-Sídlisko KVP
(1)
Základná škola, Vinohradnícka 70, Limbach
(2)
Základná škola, Plickova 9, Bratislava-Rača
(3)
Základná škola, Užhorodská 39, Košice-Juh
(2)
Základná škola, Tatranská Lomnica 14123, Vysoké Tatry
(1)
Základná škola, Tupolevova 20, Bratislava-Petržalka
(3)
Základná škola, Školská 266, Rovinka
(4)
Základná škola, Nám. sv. Ignáca 31, Leopoldov
(1)
Základná škola, Strážnická 1, Skalica
(2)
Základná škola, Fatranská 14, Nitra
(2)
Základná škola, Školská 257, Dunajská Lužná
(8)
Základná škola, Ščasného 22, Nitra
(1)
Základná škola, Vyhne 111, Vyhne
(1)
Základná škola, Komenského 3, Bernolákovo
(10)
Základná škola, Hlavná 86, Pusté Úľany
(2)
Základná škola, Klátova Nová Ves 351, Klátova Nová Ves
(1)
Základná škola, Komenského 6, Stará Ľubovňa
(1)
Základná škola, Park Angelinum 8, Košice-Staré Mesto
(5)
Základná škola, Komenského 6, Stará Ľubovňa
(2)
Základná škola, Vazovova 4, Bratislava-Staré Mesto
(1)
Základná škola, Jozefa Kronera 25, Martin
(2)
Základná škola, Nobelovo námestie 6, Bratislava-Petržalka
(3)
Základná škola, Hlavná 45, Nová Dedinka
(6)
Základná škola, Námestie mladosti 1, Žilina
(2)
Základná škola, Abovská 36, Košice-Barca
(1)
Základná škola, Hlavná 25, Zlaté Klasy
(33)
Základná škola, Krosnianska 4, Košice-Dargovských hrdinov
(1)
Základná škola, Škultétyho 1, Nitra
(1)
Základná škola, Školská 840, Lehnice
(8)
Základná škola, Školská 1, Volkovce
(2)
Základná škola, Fándlyho 11, Pezinok
(2)
Základná škola, SNP 5, Cífer
(1)
Základná škola, Lachova 1, Bratislava-Petržalka
(1)
Základná škola, Slatinská 3, Beluša
(1)
Základná škola, Školská 4, Selce
(3)
Základná škola, Pankúchova 4, Bratislava-Petržalka
(4)
Základná škola, Turnianska 10, Bratislava-Petržalka
(10)
Základná škola, Vrútocká 58, Bratislava-Ružinov
(1)
Základná škola, Hurbanova 128/25, Stará Turá
(2)
Základná škola, Krčméryho 2, Nitra
(2)
Základná škola, Robotnícka 25, Zlaté Moravce
(2)
Základná škola, Sadová 620, Senica
(1)
Základná škola, Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa
(4)
Základná škola, Turnianska 10, Bratislava-Petržalka
(1)
Základná škola, Železničná 14, Bratislava-Vrakuňa
(1)
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava
(2)
Základná škola, Postupimská 37, Košice-Dargovských hrdinov
(1)
Základná škola, Kecerovce 79, Kecerovce
(3)
Základná škola, Dudova 2, Bratislava-Petržalka
(1)
Základná škola, Žitavská 1, Bratislava-Vrakuňa
(4)
Základná škola, Malokarpatské nám. 1, Bratislava-Lamač
(1)
Základná škola, Školská 266, Kvetoslavov
(2)
Základná škola, Klasov 20, Klasov
(2)
Základná škola, Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec
(1)
Základná škola, Strážnická 26, Ľubotice
(1)
Základná škola, Kráľovohoľská 413, Šumiac
(1)
Základná škola, Ľ. Podjavorinskej 1, Košice-Luník IX
(1)
Základná škola, Moskovská 2, Banská Bystrica
(5)
Základná škola, Jilemnického 2, Žiar nad Hronom
(1)
Základná škola, Spojová 14, Banská Bystrica
(1)
Základná škola, Sokolíkova 2, Bratislava-Dúbravka
(3)
Základná škola, Staničná 13, Košice-Juh
(1)
Základná škola, Hlboká cesta 4, Bratislava-Staré Mesto
(4)
Základná škola, Školská 4, Veľký Biel
(3)
Základná škola, Kulíškova 8, Bratislava-Ružinov
(1)
Základná škola, Seňa 507, Seňa
(3)
Základná škola, Gemerská 1, Plešivec
(1)
Základná škola, Gessayova 2, Bratislava-Petržalka
(9)
Základná škola, Hlavná ulica 81/42, Miloslavov
(7)
Základná škola, Beethovenova 11, Nitra
(3)
Základná škola, Žlkovce 250, Žlkovce
(1)
Základná škola, Holíčska 50, Bratislava-Petržalka
(2)
Základná škola, Bronzová 1, Biely Kostol
(1)
Základná škola, Šišov 74, Šišov
(1)
Základná škola, Nejedlého 8, Bratislava-Dúbravka
(5)
Základná škola, Železničná 14, Bratislava-Vrakuňa
(7)
Základná škola, Školská 194, Kalinkovo
(5)
Základná škola, Prokofievova 5, Bratislava-Petržalka
(3)
Základná škola, Karloveská 61, Bratislava-Karlova Ves
(6)
Základná škola, Holubyho 15, Piešťany
(3)
Základná škola, Maxima Gorkého 21, Trnava
(3)
Základná škola, Školská ulica 276/23, Jakubov
(1)
Základná škola, Krosnianska 2, Košice-Dargovských hrdinov
(2)
Základná škola - Alapiskola, Školská 330, Jelenec
(1)
Základná škola a GYMNÁZIUM s vyučovacím jazykom maďarským - Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium, Dunajská 13, Bratislava-Staré Mesto
(1)
Základná škola ako organizačná zložka Spojenej školy, Hlavná 1, Pohronská Polhora
(1)
Základná škola Citadela, Zochova 6-8, Bratislava-Staré Mesto
(3)
Základná škola Dr. Ivana Dérera, Jelenia 16, Bratislava-Staré Mesto
(1)
Základná škola F.E.Scherera, E. F. Scherrera 40, Piešťany
(1)
Základná škola Gejzu Dusíka, Mierová 1454/10, Galanta
(3)
Základná škola internátna pre žiakov s narušenou komunikačnou schopnosťou, Jamník 42, Jamník
(1)
Základná škola J. G. Tajovského, Tajovského 1, Senec
(2)
Základná škola Jána Amosa Komenského, Rábska 14, Kolárovo
(1)
Základná škola Juraja Fándlyho, Ulica Fándlyho 763/7A, Sereď
(5)
Základná škola Kataríny Brúderovej, Osloboditeľská 1, Bratislava-Vajnory
(3)
Základná škola Kataríny Brúderovej, Osloboditeľská 1 , Bratislava
(1)
Základná škola kpt. J. Nálepku v Stupave, Školská 2, Stupava
(11)
Základná škola Ľudovíta Štúra, Pionierska 4, Šaľa
(2)
Základná škola Ľudovíta Štúra, Komenského 1/A, Modra
(1)
Základná škola Milana Rastislava Štefánika, Vajanského 35, Piešťany
(3)
Základná škola Milana Rastislava Štefánika, Ul. SNP 3, Ivanka pri Dunaji
(7)
Základná škola Milana Rastislava Štefánika, Športová 80/470, Most pri Bratislave
(4)
Základná škola Miloša Janošku, Ul. čs. brigády 4, Liptovský Mikuláš
(4)
Základná škola Narnia, Mozartova 10, Trnava
(3)
Základná škola Narnia, Okružná 2, Banská Bystrica
(3)
Základná škola Pavla Marcelyho, Drieňová 16, Bratislava-Ružinov
(3)
Základná škola s materskou školou, Vyšné Ružbachy 330, Vyšné Ružbachy
(1)
Základná škola s materskou školou, Valaská Belá 242, Valaská Belá
(1)
Základná škola s materskou školou, Školská 480, Likavka
(1)
Základná škola s materskou školou, 87 Čeľadice 87, Čeľadice
(3)
Základná škola s materskou školou, Trnková 1, Bratislava-Jarovce
(1)
Základná škola s materskou školou, Alekšince 395, Alekšince
(2)
Základná škola s materskou školou, Hlavná 66, Ožďany
(1)
Základná škola s materskou školou, Školská 4, Zeleneč
(2)
Základná škola s materskou školou, Ul. 1. mája 3, Báhoň
(5)
Základná škola s materskou školou, Horná Streda 391, Horná Streda
(1)
Základná škola s materskou školou, Benice 96, Benice
(1)
Základná škola s materskou školou, Preseľany 580, Preseľany
(1)
Základná škola s materskou školou, Školská 4, Zeleneč
(1)
Základná škola s materskou školou, Atómová 1, Trnava
(3)
Základná škola s materskou školou, J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok
(1)
Základná škola s materskou školou, Tajovského 2, Badín
(2)
Základná škola s materskou školou, Kostolná 28, Hrnčiarovce nad Parnou
(1)
Základná škola s materskou školou, Ulica Maxima Gorkého 21, Trnava
(1)
Základná škola s materskou školou, Za kasárňou 2, Bratislava-Nové Mesto
(2)
Základná škola s materskou školou, Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom
(2)
Základná škola s materskou školou, Vitanová 90, Vitanová
(1)
Základná škola s materskou školou, Nám.Slov.uč.tovarišstva 15, Trnava
(3)
Základná škola s materskou školou, Orešie 3, Pezinok
(1)
Základná škola s materskou školou, Školská 292/7, Bojnice
(1)
Základná škola s materskou školou, Veľké Lovce 59, Veľké Lovce
(1)
Základná škola s materskou školou , Kalinčiakova 12, Bratislava-Nové Mesto
(4)
Základná škola s materskou školou, Na Výhone 188/16, Moravany nad Váhom
(1)
Základná škola s materskou školou, Riazanská 75, Bratislava-Nové Mesto
(6)
Základná škola s materskou školou, Cádrova 23, Bratislava-Nové Mesto
(1)
Základná škola s materskou školou, Školská 4, Chorvátsky Grob
(6)
Základná škola s materskou školou, Česká 10, Bratislava-Nové Mesto
(2)
Základná škola s materskou školou, Sverepec 240, Sverepec
(1)
Základná škola s materskou školou, Pionierska 697, Gbely
(1)
Základná škola s materskou školou, Bolešov 276, Bolešov
(1)
Základná škola s materskou školou, Melíškova 650, Veľké Leváre
(4)
Základná škola s materskou školou, Školská 490/20, Teplička nad Váhom
(1)
Základná škola s materskou školou, Školská 647, Trstice
(5)
Základná škola s materskou školou, Bajerov 96, Bajerov
(1)
Základná škola s materskou školou, Horná Ves 360, Horná Ves
(1)
Základná škola s materskou školou, Drietoma 453, Drietoma
(1)
Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob
(8)
Základná škola s materskou školou, Hlavná 3/16, Ružindol
(2)
Základná škola s materskou školou, Pernek 285, Pernek
(1)
Základná škola s materskou školou, Dolný Smokovec 16021, Vysoké Tatry
(2)
Základná škola s materskou školou , Suchá nad Parnou 55, Suchá nad Parnou
(2)
Základná škola s materskou školou, Odborárska 2, Bratislava-Nové Mesto
(6)
Základná škola s materskou školou, Horné Otrokovce 137, Horné Otrokovce
(1)
Základná škola s materskou školou, Žbince 145, Žbince
(1)
Základná škola s materskou školou, Smolinské 407, Smolinské
(1)
Základná škola s materskou školou, Školská ulica 163/9, Voderady
(1)
Základná škola s materskou školou, Vývojová 228, Bratislava-Rusovce
(1)
Základná škola s materskou školou, Hlavná ulica 155/116, Bučany
(1)
Základná škola s materskou školou, Dolná Poruba 88, Dolná Poruba
(1)
Základná škola s materskou školou, Bzovík 136, Bzovík
(1)
Základná škola s materskou školou, Ivana Krasku 29, Trnava
(1)
Základná škola s materskou školou, Školská 339, Važec
(1)
Základná škola s materskou školou, Sídlisko Lúky 1226, Vráble
(2)
Základná škola s materskou školou, Rabčice 194, Rabčice
(2)
Základná škola s materskou školou, Školská 373, Horná Kráľová
(1)
Základná škola s materskou školou, Šarišské Bohdanovce 179, Šarišské Bohdanovce
(1)
Základná škola s materskou školou, Križovany nad Dudváhom 250, Križovany nad Dudváhom
(1)
Základná škola s materskou školou, Novozámocká 129, Nitra
(3)
Základná škola s materskou školou, Školská 907/2, Drahovce
(2)
Základná škola s materskou školou, Školská 28, Chminianska Nová Ves
(1)
Základná škola s materskou školou, Jeséniova 54, Bratislava-Nové Mesto
(2)
Základná škola s materskou školou, Sibírska 39, Bratislava-Nové Mesto
(2)
Základná škola s materskou školou, Pionierska 2, Brezno
(1)
Základná škola s materskou školou, Školská 252, Beladice
(1)
Základná škola s materskou školou, Školská 155/17, Ľubochňa
(3)
Základná škola s materskou školou, Kuchyňa 551, Kuchyňa
(2)
Základná škola s materskou školou, Brehy 422, Brehy
(3)
Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie, Hiadeľ 14, Hiadeľ
(1)
Základná škola s materskou školou - predprimárne vzdelávanie, Hubeného 25, Bratislava-Rača
(1)
Základná škola s materskou školou Jána Amosa Komenského, Lednica 350, Lednica
(1)
Základná škola s materskou školou Jána Amosa Komenského, Hubeného 25, Bratislava-Rača
(6)
Základná škola s materskou školou Jána Bakossa, Bakossova 5, Banská Bystrica
(4)
Základná škola s materskou školou Jána Lajčiaka, Ulica Emila Janotku 2/6, Pribylina
(5)
Základná škola s materskou školou Jána Smreka, Melčice-Lieskové 377, Melčice-Lieskové
(1)
Základná škola s materskou školou Jozefa Murgaša, Horná 22, Šaľa
(1)
Základná škola s materskou školou kardinála A. Rudnaya, Považany 216, Považany
(1)
Základná škola s materskou školou Károlya Dömeho s vyučovacím jazykom maďarským - Döme Károly Alapiskola és Óvoda, Ďatelinová ulica 296, Iža
(3)
Základná škola s materskou školou Košeca, Školská ulica 243/1, Košeca
(1)
Základná škola s materskou školou M. R. Štefánika, Grösslingová 48, Bratislava-Staré Mesto
(2)
Základná škola s materskou školou Maximiliána Hella, Štiavnické Bane 128, Štiavnické Bane
(1)
Základná škola s materskou školou Milana Hodžu, Škarniclova 1, Bratislava-Staré Mesto
(6)
Základná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika, Školská 11/8A, Budimír
(3)
Základná škola s materskou školou Ondreja Štefku, M. R. Štefánika 432, Varín
(1)
Základná škola s materskou školou s vyučovacím jazykom maďarským - Alapiskola és Óvoda, Mostová 210, Mostová
(2)
Základná škola s materskou školou Štefana Moysesa, Nám.Štefana Moysesa 23, Banská Bystrica
(2)
Základná škola s materskou školou Štefana Náhalku, Ul.Štefana Náhalku 396/10, Liptovská Teplička
(3)
Základná škola s materskou školou sv. Andreja-Svorada a Benedikta, Braneckého 4, Trenčín
(1)
Základná škola s materskou školou svätého Gorazda, Dlhá 78, Nitra
(1)
Základná škola s materskou školou Zavar, Športová 33, Zavar
(2)
Základná škola s materskou školou, Kamienka 113, Kamienka 113, Kamienka (okr. Stará Ľubovňa)
(1)
Základná škola s materskou školou, Višňové 446, Višňové 446, Višňové
(1)
Základná škola s MŠ, Hlavná 37, Vysoká pri Morave
(5)
Základná škola s MŠ, Školská 11, Slovenský Grob
(6)
Základná škola s MŠ, Hôrky 2, Hôrky
(1)
Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským - Alapiskola, Komenského 1, Želiezovce
(1)
Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským - Alapiskola, Eötvösova ul. 39, Komárno
(1)
Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským - Alapiskola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou
(2)
Základná škola Slovenského národného povstania, Partizánska 13, Sučany
(1)
Základná škola Slovenského národného povstania, Ostredková 14, Bratislava-Ružinov
(2)
Základná škola Smetanov háj č. 286/9 Dunajská Streda, Smetanov háj č. 286/9, Dunajská Streda
(8)
Základná škola sv. Dominika Sávia, Kopanická 286, Machulince
(1)
Základná škola sv. Vincenta, Námestie A. Hlinku 22, Ružomberok
(2)
Základná škola svätého Marka, Petzwalova 1, Nitra
(1)
Základná škola Valentína Beniaka s materskou školou, Školská 186/13, Chynorany
(3)
Základná škola, Dunajská 126/16A, Hamuliakovo, Dunajská 126/16A, Hamuliakovo
(3)
Základná umelecká škola, Mojmírovce 897, Mojmírovce
(1)
Základná umelecká škola, Pivovarská 662/80, Ilava
(1)
Základná umelecká škola, Štefánikova ulica 155/1, Voderady
(2)
Základná umelecká škola, Fándlyho 20, Senec
(2)
Základná umelecká škola, Školská 257, Dunajská Lužná
(1)
Základná umelecká škola, Bernolákova 26, Košice-Západ
(1)
Základná umelecká škola, Teplická 50, Piešťany
(2)
Základná umelecká škola, Irkutská 1, Košice-Nad jazerom
(1)
Základná umelecká škola, A. Dubčeka 880, Vranov nad Topľou
(2)
Základná umelecká škola, Francisciho 803, Tisovec
(1)
Základná umelecká škola, Sídlisko 341/1, Jaslovské Bohunice
(2)
Základná umelecká škola, SNP 5, Cífer
(1)
Základná umelecká škola, Školská 590/3, Heľpa
(4)
Základná umelecká škola, Kollárova 2, Svätý Jur
(1)
Základná umelecká škola Antona Cígera, Hviezdoslavova 12, Kežmarok
(5)
Základná umelecká škola Ľudovíta Rajtera, Sklenárova 5, Bratislava-Ružinov
(1)