Filtre

Školský logopéd

Súkromné centrum špecialno - pedagogického poradenstva HELP DYS, Lúky

Miesto výkonu práce
Lúky 157, Lúky
Termín nástupu
1.10.2017
30.9.2017
100%

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
PC-pokrocile znalosti
Vysokoskolske vzdelanie v oblasti logopedie, specialny pedagog+logopedia
Ďalšie požiadavky
​LOGOPÉD V SCŠPP, HELP-DYS, Púchov / Lúky, Trenčiansky kraj

Ponuka: Trvalý pracovný pomer, pripadne dohoda

Náplň práce
Diagnostika, poradenstvo a terapia porúch komunikácie predovšetkým u detí
Zameranie na riešenie porúch reči, narušenej komunikačnej schopnosti či špecifických porúch učenia.

Zamestnanecké výhody, benefity
stabilné zamestnanie v príjemnom pracovnom prostredí ​centra ​
priateľský​, mladý ​ kolektív
možnosť sebarealizácie a profesionálneho rastu formou špecializovaných kurzov a školení hradených zamestnávateľom
priaznivé ohodnotenie a zamestnanecké benefity
​ponúkame príspevok na bývanie

Informácie o výberovom konaní
Vaše životopisy zasielajte na E-mail: info@poradna-helpdys.sk, tel.0918 752 492​
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a osobný pohovor sa uskutoční v ​našom ​Centre​.​

Súkromné centrum špecialno - pedagogického poradenstva HELP DYS
Lúky 157
02053 Lúky
0918752492
Kontaktná osoba
PaedDr. Jana Martinkova
0918752492

RSS Feed Widget