Predmet

Zdravotná sestra

Cirkevná základná škola - Narnia, Bratislava-Petržalka

Miesto výkonu práce
Beňadická 38, Bratislava-Petržalka
Termín nástupu
13.5.2024
13.5.2024
Rozsah úväzku
80%
Počet študentov školy
673
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

internet začiatočník, práca s word, excel, outlook, písanie mailov
Vzdelanie
Odborná spôsobilosť:
1. verejný zdravotník – diplom v študijnom odbore verejné zdravotníctvo (Bc.)
alebo
2. sestra – diplom v študijnom odbore ošetrovateľstvo (Bc.); diplom o ukončení absolutória v študijnom odbore diplomovaná všeobecná sestra; maturitné vysvedčenie nadobudnuté v študijnom odbore všeobecná sestra alebo detská sestra alebo zdravotná sestra alebo ženská sestra,
Ďalšie požiadavky
KOHO HĽADÁME:
- milú, láskyplnú osobu, človeka komunikatívneho, rozhodného a zároveň úctivého
- človeka so skúsenosťami s ošetrovaním drobných úrazov, vyhodnotením zdravotného stavu (detí aj dospelých)

NÁPLŇ PRÁCE:
- práca na recepcii školy,
- komunikácia s rodičmi školy
- prvý kontakt pre záujemcov školy, verejnosť
- komunikácia písomná aj telefonická
- manažment krúžkov
- zdravotná podpora pre deti aj pre vyučujúcich
- ošetrovanie drobných úrazov, evidencia školských úrazov
- čiastočný úväzok
- pracovná doba 11:30 - 17:30

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY:
- možnosť stravovania sa v školskej jedálni, výber zo 4 výborných jedál, šalátový pult, 2 polievky, nápoje
- práca v kolektíve skvelých kolegýň a kolegov
- otvorená komunikácia vrámci školy, komunitné vzdelávanie, tímbildingy
- čiastočný úväzok 6 hodín
- férové ohodnotenie práce nad rámec povinností
- parkovanie

Žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom a motivačným listom posielajte mailom na adresu: [email protected]

O ďalšom postupe budeme informovať vybraných uchádzačov.

Adresa školy alebo zariadenia
Cirkevná základná škola - Narnia
Beňadická 38
85106 Bratislava-Petržalka
www.narnia.sk
02 32 111 555
Kontaktná osoba
Elena Markušová
0910914970