Predmet

Učiteľ/ka MŠ

Materská škola, Bernolákovo

Miesto výkonu práce
Kondrótova 1, Bernolákovo
Termín nástupu
19.8.2024
15.5.2024
Počet študentov školy
96
Platové podmienky
V zmysle zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 296/2022 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

práca s internetom - pokročilý, WORD, POWER POINT - pokročilý, práca si interaktívnou tabuľou
Odborná a pedagogická spôsobilosť pre daný druh a typ školy § 39 zákona č. 138/2019 Z. z., o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v zmysle vyhlášky Ministerstva školstva, vedy a výskumu Slovenskej republiky č. 173/2023 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických a odborných zamestnancov
Ďalšie požiadavky
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Požadujeme ochotu a chuť pracovať, precíznosť a dochvíľnosť, samostatnosť a spoľahlivosť.
Znalosť slovenského jazyka (pracovná pozícia pre triedu s vyučovacím jazykom slovenským).

Popis pracovnej činnosti:
Do nášho tímu hľadáme milé, empatické, komunikatívne, kreatívne pani učiteľky. Požadujeme prax a skúsenosť s výchovou a vzdelávaním detí predškolského veku. Samozrejmosťou je láskavý a trpezlivý prístup k deťom.
Odborná prax je výhodou.

Výhody a benefity:
- 50 dní dovolenky
- práca v stabilnom prostredí verejnej správy
- príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia
- potrebné školenia a kurzy
- možnosť stravovania priamo vo vašej materskej škole
- a ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe či kolektívnej zmluvy

Adresa školy alebo zariadenia
Materská škola
Kondrótova 1
90027 Bernolákovo
0910342936,+421 910 342 936
Kontaktná osoba
Bc. Hana Trubačová
0910342936