Mzdový účtovník

Spojená škola internátna, Levice

Miesto výkonu práce
Z. Nejedlého 41, Levice
Termín nástupu
1.4.2024
25.3.2024
100%
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
MS Office (Word, Excel, Outlook), internet - pokročilý, mzdový program Ives.
Vzdelanie
minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
- zameranie/odbor: ekonomické
- administratívne a ekonomické znalosti
- mzdové účtovníctvo – pokročilý
- znalosť príslušnej legislatívy
Ďalšie požiadavky
Náplň práce:
- komplexné zabezpečovanie personálnej agendy zamestnancov školy,
- komplexné spracovanie mzdovej agendy,
- spracovanie štatistických výkazov personálnej a mzdovej povahy,
- vypracovanie mzdových a štatistických výkazov pre príslušné inštitúcie,
- zabezpečenie archivácie mzdovej a dochádzkovej dokumentácie v zmysle platných predpisov,
- kompletné spracovanie výstupných zostáv zamestnancov,
- vedenie archívu a agendy SF,
- aktualizácie vnútorných predpisov v oblasti mzdovej agendy,
- spracovanie podkladov pre rozpočet školy a ostatných školských zariadení,
- sledovanie a uplatňovanie legislatívnych zmien v oblasti mzdových predpisov,
- administratívne práce podľa potreby a vzájomnej dohody.

Iné požiadavky:
Spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, ovládanie štátneho jazyka, bezúhonnosť.
Precíznosť, organizačné schopnosti, zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť, tímovosť, komunikatívnosť a samostatné myslenie a ochota učiť sa nové veci.

Požadované doklady:
Žiadosť o prijatie do zamestnania s telefonickým a/alebo e-mailovým kontaktom,
Profesijný životopis
Súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov,
Doklady o vzdelaní (fotokópie) - priniesť na pracovný pohovor.

Adresa školy alebo zariadenia
Spojená škola internátna
Z. Nejedlého 41
93401 Levice
0366312072,0366226620
Kontaktná osoba
Júlia Ráczová
0366226620