Upratovačka

Súkromná materská škola, Bratislava-Petržalka

Miesto výkonu práce
Vavilovova 18, Bratislava-Petržalka
Termín nástupu
15.4.2024
8.4.2024
Počet študentov školy
65
Platové podmienky
EUR 950,00 brutto/mesačne
áno

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Ďalšie požiadavky
Náplň práce:
- vykonáva upratovacie a čistiace práce vo vnútorných a vonkajších priestoroch zamestnávateľa
- zodpovedá za čistotu a včasné upratanie všetkých miestností a za dodržiavanie hygienických zásad (vetranie, dezinfekcia)
- vykonáva hĺbkové upratovanie v čase školských prázdnin, po maľovaní a stavebných prácach
- stará sa o kvety v budove

Kto sme?
Sme medzinárodná materská a základná škola v Bratislave-Petržalke. Bližšie informácie o nás nájdete na našej webstránke www.brilliantstars.sk.

Koho hľadáme?
Hľadáme šikovnú, zodpovednú kolegyňu/kolegu s pozitívnym vzťahom k deťom a k zverenej práci. Vyžadujeme samostatnosť, flexibilnosť a bezúhonnosť.
Podmienka - nefajčiar.
Pracovný čas 10:00-18:00, pondelok až piatok.
Je možné dohodnúť aj kratší pracovný čas, ale v popoludňajších hodinách.

V prípade, ak Vás naša pracovná ponuka oslovila, zašlite nám, prosím, Váš životopis na mailovú adresu [email protected]. Odpovedať budeme iba vybraným uchádzačom, ďakujeme za porozumenie.

Adresa školy alebo zariadenia
Súkromná materská škola
Vavilovova 18
85101 Bratislava-Petržalka
www.brilliantstars.sk
0262414292
Kontaktná osoba
Mgr. Ingrid Hasáková
+421 2 6241 4292