Zástupca riaditeľa

Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy Rosnička Art, Huncovce

Miesto výkonu práce
Školská 231, Huncovce
Termín nástupu
1.5.2024
30.4.2024
100%
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
nie

Požiadavky na uchádzača

Znalosť práce s PC
MS Office
Ďalšie požiadavky
• Hľadáme zástupcu/ zástupkyňu riaditeľa súkromnej základnej umeleckej školy so sídlom v Kežmarku, ktorá funguje formou elokovaných pracovísk v regióne Poprad - Kežmarok – Stará Ľubovňa, čo sa teší veľkej obľube rodičov, nakoľko žiaci ostávajú v prirodzenom prostredí, ktoré poznajú, nemusia cestovať do vzdialených miest za umeleckým vzdelaním. (www.rosnickaart.sk)
• Učitelia SZUŠ prichádzajú priamo za žiakmi do ich škôl, v ktorých prebieha vyučovanie a zároveň sa snažia vychádzať v ústrety rodičom aj učiteľom v rámci mimoškolskej činnosti žiakov.
• Zriaďovateľom SZUŠ je Občianske združenie Rosnička Art, Kežmarok

• Kvalifikačné predpoklady na výkon pracovnej činnosti v príslušnej kategórii a v podkategórii pedagogického zamestnanca § 39 ods. 3 písm. a) zákona – prednostne zameranie na odbor hudobný, tanečný, výtvarný alebo hudobno dramatický odbor,
• potrebná je dobrá znalosť školskej legislatívy a základná znalosť problematiky riadenia školy - skúsenosti na podobnej pozícii (aj zástupca riaditeľa školy) vítané,
• znalosť v oblasti pracovno-právnych vzťahov,
• užívateľská úroveň znalosti práce s PC,
• aktívna vodičská prax.
• Hľadáme vnútorne motivovaného, samostatného a zodpovedného kandidáta s veľmi dobrými riadiacimi, organizačnými a komunikačnými schopnosťami.
• NÁPLŇ PRÁCE :
• Riadenie a zodpovednosť za chod Súkromnej základnej umeleckej školy, ktorá funguje formou elokovaných pracovísk v regióne Poprad – Kežmarok – Stará Ľubovňa, t.j. :
• zodpovednosť za pedagogickú a odbornú úroveň práce na škole a za výsledky výchovno–vzdelávacej práce školy,
• riadenie, koordinovanie a kontrolovanie práce všetkých zamestnancov školy v zhode s pracovným poriadkom,
• zostavovanie príslušných pracovných plánov a vnútorného poriadku školy,
• hodnotenie práce všetkých zamestnancov školy,
• zodpovednosť za ďalšie vzdelávanie zamestnancov,
• zodpovednosť za primerané personálne a materiálne podmienky práce na škole,
• zvolávanie, riadenie a vedenie pedagogickej rady a formulovanie záverov jej rokovania,
• príprava a podávanie požadovanej štatistiky, ústnych i písomných správ nadriadeným orgánom,
• dbanie o účelné využívanie finančných prostriedkov školy.
PONUKA:
• Zmysluplná a užitočná práca a príležitosť pre sebarealizáciu v podmienkach súkromnej školy so 14 ročnou tradíciou, ktorá už má vybudovanú svoju klientelu a ktorej poslaním nie je iba vychovávať budúcich umelcov, ale hlavne podporovať harmonický rozvoj osobnosti dieťaťa a zvyšovať jeho tvorivý potenciál,
• priaznivé podmienky pre ďalší odborný rast a vzdelávanie,
• všestranná podpora od zriaďovateľa a manažmentu občianskeho združenia,
• priateľská a osobnejšia atmosféra,
• kvalitné materiálne podmienky na prácu (služobný telefón a služobný automobil).

Elokované pracovisko ako súčasť Súkromnej základnej umeleckej školy Rosnička Art
Školská 231
05992 Huncovce
0915345909
Kontaktná osoba
Mgr. Lujza Kuceková
0905 621 986