Predmet

Údržbár

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Trenčín

Miesto výkonu práce
Jilemnického 24, Trenčín
Termín nástupu
1.5.2024
26.4.2024
Počet študentov školy
710
Platové podmienky
884,- EUR brutto
nie

Požiadavky na uchádzača

- stredoškolské vzdelanie (elektrotechnického zamerania výhodou)
- prax na rovnakej/obdobnej pozícií podmienkou
Ďalšie požiadavky
Pracovná pozícia: údržbár - vodič

Nástup: dohodou

Ranná zmena: 6:00-14:00hod.
Poobedná zmena: 12:00-20:00hod.

Požiadavky:
- zdravotná spôsobilosť na výkon činnosti
- bezúhonnosť, spoľahlivosť
- vodárenské, elektrikárske, strojárske zručnosti
- vodičský preukaz B

Náplň práce:
- oprava a údržba strojového a elektrického zariadenia
- bežné opravy a práce jednoduchej remeselnej údržby objektu
- práce spojené s úpravou okolia objektu
- obsluha a riadenie motorového vozidla a vykonávanie bežnej údržby na motorovom vozidle

Ponúkame:
- dovolenka predĺžená nad rozsah ustanovený v § 103 ZP o 5 pracovných dní
- pracovné dni: pondelok - piatok
- poskytovanie príspevku na rekreáciu (po 2 rokoch v PP)

Miesto výkonu práce: GASTROCENTRUM - pracovisko praktického vyučovania, Hviezdoslavova 5, Trenčín

Adresa školy alebo zariadenia
Stredná odborná škola obchodu a služieb
Jilemnického 24
91250 Trenčín
0326509711
Kontaktná osoba
Martina Belajová
0326509717