Predmet

Psychológ, školský psychológ

Spojená škola, Jána Vojtaššáka13, Žilina, Žilina

Miesto výkonu práce
Jána Vojtaššáka 13, Žilina
Termín nástupu
1.9.2024
15.6.2024
Počet študentov školy
89
Platové podmienky
minimálne 1351,50 Eur, zvýšený podľa platnej legislatívy v závislosti od dosiahnutého vzdelania a započítanej praxe v zmysle zákona 553/2003
nie

Požiadavky na uchádzača

vzdelanie poľa Zákona 138/2019 o pedagogických a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky 1/2020 Z.Z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických a odborných zamestnancoch, príloha č. 10 k vyhláške 1/2020.
Ďalšie požiadavky
- prax odborného zamestnanca v školskom zariadení výchovného poradenstva a prevencie, alebo učiteľa v škole pre žiakov so zdravotným znevýhodnením popri dodržaní kvalifikačného predpokladu podľa prílohy č. 10 k Vyhláške 1/2020.
- odborné poznatky z oblasti psychológie, diagnostiky, terapií, poradenstva,
Náplň práce: - komplexná psychologická diagnostika detí so špeciálnymi výchovno-vzdelávacimi potrebami, so zdravotným znevýhodnením, posudzovanie školskej zrelosti u detí so ŠVVP, príprava na vstup do školy, psychologické poradenstvo v procese voľby povolania a prípravy dna povolanie, spolupráca so špeciálnym pedagógom pri vypracovávaní individuálnych výchovno-vzdelávacích programov.

- bezúhonnosť, samostatnosť, organizačné schopnosti, zodpovednosť, zdravotná spôsobilosť,
- požadované doklady: žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis, fotokópie dokladov o ukončenom vzdelaní, súhlas so spracovaním osobných údajov, odpis z registra trestov

Adresa školy alebo zariadenia
Spojená škola, Jána Vojtaššáka13, Žilina
Jána Vojtaššáka 13
01008 Žilina
0911 932 373,0911/932 373
Kontaktná osoba
Ing. Jarmila Lapihusková
0911 932 373